Lapas karte Sākums
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Defektu pieteikšanas izmaiņas!

Aģentūra informē, ka no 2020.gada 12.februāra Aģentūrā mainās Aģentūras apsaimniekošanā esošajos objektos konstatēto defektu pieteikšanas kārtība. Turpmāk defektus (incidentus) jāpiesaka Iekšlietu ministrijas Informācijas centra Pakalpojumu dienestam:

Turpmāk pieteicējs, sūtot defektu pieteikumu uz iepriekš lietotajiem e-pastiem, saņems automātisku paziņojumu par to, ka mainījusies defektu pieteikšanas kārtība, un nosūtītais defekta pieteikums NAV REĢISTRĒTS.

Savukārt par konstatētajiem defektiem nekustamajos īpašumos, kurus apsaimnieko VAS ”Valsts nekustamie īpašumi”, lūdzam sazināties ar VAS VNĪ atbalsta dienestu pa e-pastu atbalsts@vni.lv vai tālruni 80002000. Tas it īpaši attiecas uz sekojošiem objektiem:

  • Čiekurkalna 1.līnija 1 un Gaujas iela 15, Rīga

  • Matīsa iela 9 un 11, Rīga

  • Rūdolfa iela 5, Rīga

  • Kr.Valdemāra iela 1A, Rīga

 

Atgādinām, ka defekts ir neplānota, pēkšņa, ārkārtas vai avārijas situācija, kas prasa steidzamu vai nekavējošu reakciju (lokalizāciju, novēršanu) utt. Piemēram, telpas kosmētiskais remonts nav defekts, šādi darbi ir plānojami un piesakāmi vispārējā kārtībā kā priekšlikumi nākamā gada būvju atjaunošanas, pārbūves, restaurācijas un nojaukšanas darbu plānam.

Nekustamo īpašumu pārvaldīšana

Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departaments

Informācija aktualizēta 11.02.2020.