Lapas karte Sākums
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Jaunumi

Te ir darbs!

Nodrošinājuma valsts aģentūra izsludina konkursus uz Iepirkumu un realizācijas nodaļas vakantajām amata vietām.

Aicina pieteikties pretendentus uz vakanto Administratīvi–juridiskā un iepirkumu nodrošinājuma departamenta Iepirkumu un realizācijas nodaļas vecākā iepirkumu eksperta (ierēdņa) amatu (divas amata vietas) uz nenoteiktu laiku

Aicina pieteikties pretendentus uz vakanto Administratīvi–juridiskā un iepirkumu nodrošinājuma departamenta Iepirkumu un realizācijas nodaļas vadītāja vietnieka (ierēdņa) amatu uz noteiktu laiku

Visas vakances:

http://nva.iem.gov.lv/lat/darba-piedavajumi

 

Nodrošinājuma valsts aģentūrai 11!

Šodien, 1.jūlijā, Nodrošinājuma valsts aģentūra atzīmē savu 11. gadadienu.

2009.gada 1.jūlijā, apvienojot valsts aģentūru "Materiālās rezerves" un Iekšlietu īpašumu valsts aģentūru, tika izveidota Nodrošinājuma valsts aģentūra.

 

Jo vairāk mēs darām, jo vairāk mēs varam izdarīt.

/V. Hazlits/

 

 

Valsts policijas iecirkņa ēkā Rēzeknē pabeigti visi paredzētie būvdarbi

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes iecirkņa ēkā Kr.Valdemāra ielā 20, Rēzeknē, ir pilnībā izpildīti visi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta līguma nosacījumi, kur Nodrošinājuma valsts aģentūra veica energoefektivitātes paaugstināšanas darbus.

Pēc veiktajiem energoefektivitātes paaugstināšanas darbiem VP darbinieki Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa darbinieki mana, ka ir uzlabojusies ēkas siltumnoturība.  Darbiniekiem pašiem ir iespējas veikt individuālus, katra vēlmēm pieskaņotus telpas temperatūras uzstādījumus, regulējot apkures sildelementus. Ēkā ir ievērojami uzlabojušies darba apstākļi, kā arī ir uzlabots ēkas ārējais izskats un palielināts ēkas kalpošanas laiks.

Ēkas atjaunošanas darbi tika veikti Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.1.specifiskā atbalsta mērķa “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts un dzīvojamās ēkās” 4.2.1.2.pasākuma “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts ēkās” pirmās projektu iesniegumu atlases kārtas īstenošanas projekta Nr.4.2.1.2/18/I/012 “Paaugstināt valsts ēkas Kr.Valdemāra ielā 20, Rēzeknē, energoefektivitāti” ietvaros.

Ēkas atjaunošanas darbus veica Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “LATGALIJA”.

 

Konkurss uz vakanto tehniskā strādnieka amatu

Nodrošinājuma valsts aģentūra aicina atsaukties pretendentus uz vakanto Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta Rīgas un Zemgales reģionālās nodaļas tehniskā strādnieka amatu (uz nenoteiktu laiku)

Prasības kandidātiem:                                                                                                                            

 • pamatizglītība vai pamata pakāpes profesionālā izglītība;
 • spēja veikt fizisku darbu un dažāda veida tehniskus darbus (nepieciešama prasme, izmantot tehniskās un cita veida ierīces un darba rīkus savu darba uzdevumu veikšanai);
  • latviešu valodas zināšanas (iegūta izglītība latviešu valodā vai vismaz A līmeņa 1.pakāpes valsts valodas prasmes, ko apliecina Valsts valodas prasmes apliecība);
  • spēja strādāt ātri, kvalitatīvi, efektīvi un individuāli (prasme plānot un organizēt savu darbu).

 

Amata pamatpienākumi:

 • kārtīgi un savlaicīgi veikt nekustamā īpašuma pieguļošās teritorijas uzkopšanu (lapu sagrābšanu, savlaicīgu ietvju, ēku kāpņu tīrīšanu no sniega un ledus, to kaisīšanu ar pretslīdes materiāliem, zālāja pļaušanu un krūmu apcirpšanu);
 • piedalīties pamatlīdzekļu un ātri nolietojamā inventāra (mēbeles, tehniskas ierīces u.c.) pārvietošanas, izkraušanas un iekraušanas darbos, veikt citus saimnieciskos darbus;
 • veikt teritorijas nožogošanu nekustamā īpašuma remonta laikā, lai nodrošinātu gājēju drošību).

 

Piedāvājam:

 • mēnešalgu atbilstoši 2.mēnešalgu grupai un nodarbinātā kategorijai (pārbaudes laikā 430 euro) un sociālās garantijas;
 • darbavietu Ezermalas ielā 10B, Rīgā;
 • veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada;
 • iespēju pilnveidot savas prasmes kursos.

 

Interesentus uz vakanto tehniskā strādnieka amatu lūdzam zvanīt līdz 2020.gada 3.jūlijam pa tālr. 29408294 (darba dienās no 08:00 līdz 16:30).

Vakance

Priecīgus Jāņus un lustīgus Līgo svētkus!

Nāc nākdama, Jāņu diena,
Tev ir daudz gaidītāju,
Govis gaida zāļu kroņu,
Meitas skaistas līgošanas.
/latv.t.dz./

Veikta izņemtās mantas un lietisko pierādījumu iznīcināšana atkritumu poligonā „Getliņi”

16.jūnijā Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu atkritumu poligonā „Getliņi”, Stopiņu novadā veica lietisko pierādījumu iznīcināšanu četros kriminālprocesos un izņemtās mantas iznīcināšanu desmit administratīvā pārkāpuma lietās.

Kopumā tika iznīcinātas 13 paletes un 4 iepakojumi ar tabaku un 21 iepakojums un 90 paciņas ar dažādu marku cigaretēm.

 

Ekspluatācijā tika nodota atjaunotā Ventspils VUGD ēka

Otrdien, 9.jūnijā, Ventspils novada būvvalde pieņēma ekspluatācijā Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes, Ventspils daļas ēku Inženieru ielā 1, Ventspilī, kur Nodrošinājuma valsts aģentūras uzraudzībā Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta Nr.4.2.1.2/17/I/033 “Paaugstināt valsts ēkas Inženieru ielā 1, Ventspilī, energoefektivitāti” ietvaros tika veikti energoefektivitātes paaugstināšanas un nepieciešamie ēkas atjaunošanas darbi.

Projekta īstenošanas rezultātā ir uzlabojušies (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes, Ventspils daļas darbinieku darba apstākļi, uzlabojusies administratīvās ēkas siltumnoturība, ēkas ārējais izskats un pozitīvi ietekmēta energoresursu efektīva izmantošana.

Ēkas būvprojekta izstrādātājs ir SIA “Grand Eko”, bet būvdarbus veica Ventspils celtniecības uzņēmums SIA “Samrode”, projekta izmaksas sastāda 422 625,40 EUR

 

Veikta liela apjoma izņemtās mantas un lietisko pierādījumu iznīcināšana

Otrdien, 9.jūnijā, Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu veica liela apjoma lietisko pierādījumu iznīcināšanu 19 kriminālprocesos un izņemtās mantas iznīcināšanu 4 administratīvā pārkāpuma lietās SIA „ALAAS” sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonā „Križevņiki”, Rēzeknes novadā.

Kopumā tika iznīcinātas 15 paletes, 57 iepakojumi un 3 paciņas ar dažādu marku cigaretēm.

 

Valsts policijas iecirkņa ēkā Gulbenē pabeigti visi paredzētie būvdarbi

Iestājoties labvēlīgiem laika apstākļiem, ir pilnībā izpildīti visi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta līguma nosacījumi, veicot būvdarbus Valsts policijas iecirkņa ēkā Gaitnieku ielā 2A, Gulbenē, kur Nodrošinājuma valsts aģentūra veica energoefektivitātes paaugstināšanas, apkures sistēmas atjaunošanas un citus nepieciešamos ēkas atjaunošanas darbus.

 

Pēc veiktajiem darbiem uzlabojusies ēkas siltumnoturība un pozitīvi ietekmēta energoresursu efektīva izmantošana, uzlabojusies Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa amatpersonu, darbinieku darba apstākļi, kā arī tika uzlabots ēkas ārējais izskats un palielināts tās kalpošanas laiks.

Ēkas atjaunošanas darbi tika veikti Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.1.specifiskā atbalsta mērķa “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts un dzīvojamās ēkās” 4.2.1.2.pasākuma “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts ēkās” pirmās projektu iesniegumu atlases kārtas īstenošanas projekta Nr.4.2.1.2/18/I/011 “Paaugstināt valsts ēkas Gaitnieku ielā 2A, Gulbenē, energoefektivitāti” ietvaros.

 

Veikta liela apjoma izņemtās mantas iznīcināšana atkritumu poligonā „Getliņi”

1.-3.jūnijā Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu atkritumu poligonā „Getliņi”, Stopiņu novadā veica liela apjoma lietisko pierādījumu iznīcināšanu kriminālprocesā.

Kopumā tika iznicinātas 8 paletes ar cigarešu bloku sagatavēm „Prince”, 25 paletes ar cigarešu „Prince” paciņu sagatavēm, 15 paletes ar folijas ruļļiem, 9 paletes ar plēvi ruļļos, 20 paletes ar cigarešu papīra ruļļiem, 44 paletes ar cigarešu filtriem, 5 paletes ar sarkanā papīra ruļļiem, 9 paletes ar filtru papīru un 114 kastes ar tabaku.