Lapas karte Sazināties ar administratoru
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Jaunumi

Nodrošinājuma valsts aģentūra pabeigusi remontu Ceļu policijas speciālo uzdevumu nodaļas darba telpās un ugunsdzēsēju dienesta viesnīcā

Rīgā, Vestienas ielā 4, kur bāzējas Valsts policijas autoparks, atrodas arī Ceļu policijas speciālo uzdevumu nodaļas darba telpas. Nodrošinājumu valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu nesen beidza remontu kabinetā, kur katru dienu notiek patrulējošo ekipāžu instruktāžas, kā arī ir izremontētas un aprīkotas dušu telpas. Kabinetā ir nomainīti arī logi.

Pabeigts remonts arī UGDD dienesta viesnīcā. Izremontēti un drīzumā arī pilnībā tiks nokomplektēti dzīvojamie numuri, ierīkota mājīga virtuve, kā arī izremontētas tualetes un ierīkotas dušas. Šajā viesnīcā dzīvo gan koledžas kursanti, gan tās beidzēji, kā arī tie ugunsdzēsēji, kuri ierodas Rīgā no citiem reģioniem uz kārtējām mācībām vai kursiem.  

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra turpina remontēt iekšlietu sistēmas ēkas un iznīcināt kontrabandas preces

Šā gada 32.darba nedēļā  Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā  kārtājas kontrabandas cigaretes – kopskaitā 436 tūksot0šus 584 paciņas, piecus transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar dzērājšoferiem konfiscētajām mašīnām, 600 litrus un 32 pudeles alkohola, 1050 litrus dīzeļdegvielas, kā arī vēl dažādas mantas, kas izņemtas administratīvajās un krimināllietās.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Getliņu poligonā sasmalcinot ar šķeldotāju, iznīcināja piecus miljonus cigarešu. Sadarbībā ar komersantu EKO ostā iznīcināti 70 litri benzīna, kā arī 100 litri brāgas, tukšās pudeles un kannas.
 
Valsts ieņēmumu dienestam nodotas dažādas mantas 2 administratīvajās un 9 kontroles lietās.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 336 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 98 transporta līdzekļi un  īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 71 automašīnu. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 363 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica divas transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 28 automašīnas.

Turpinot plānotos remontdarbus iekšlietu sistēmas ēkās, pabeigts kāpņu remonts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Balvu depo. Turpmāk ugunsdzēsējiem un depo apmeklētājiem kājas cementa caurumos vairs neķersies un nebūs jābaidās, ka uz galvas pēkšņi varētu nokrist apmetuma gabals.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra sakārtojusi piebrauktuvi pie Bauskas ugunsdzēsēju depo

Jau ilgāku laiku Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas depo piebrauktuve bija visai sliktā stāvoklī. Asfaltā pamatīgas bedres un pat kāda neaizsegta pusaizbērta kanalizācijas lūka. Neapšaubāmi, izbrauktuves sliktais tehniskais stāvoklis traucēja ugunsdzēsēju darba operativitāti.

Šovasar Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu uzsāka piebrauktuves remontu, kurš tagad ir jau pabeigts. Piebrauktuves daļa ir skaisti un gludi nobruģēta. Bruģī pat ir iestrādāts savdabīgs „dekors”, kuram varētu būt arī funkcionāla nozīme. Ikviens, kurš tagad iet garām Bauskas ugunsdzēsēju depo, paskatoties uz bruģi, var kārtējo reizi atcerēties, ka glābējiem jāzvana pa tālruni 112, kurš ar sarkaniem bruģakmeņiem ir izveidots piebrauktuves bruģī.

Bet pagājušajā, šā gada 30.darba nedēļā  Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā 12 liela izmēra salokāmus ekrānus, 117 932 kontrabandas cigarešu paciņas no Latgales un Rīgas reģioniem, kā arī četrus iepakojumus ar nelegālo alkoholu.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Getliņu poligonā sasmalcinot ar šķeldotāju, iznīcināja 19 miljonus 700 tūkstošus cigarešu.
 
Valsts ieņēmumu dienestam nodotas dažādas mantas 12 administratīvajās un 12 kontroles lietās.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 352 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 89 transporta līdzekļi un  īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 83 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 355 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica trīs transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 25 automašīnas. Notikušas arī trīs dažādu mantu realizācijas.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra turpina iznīcināt Latvijā nelegāli ievestās kontrabandas preces

Aizvadītajā, šā gada 29.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā vairākas izjauktas vieglās automašīnas un vienu mikroautobusu, smago transporta līdzekli ar piekabi un divus velosipēdus. Pieņemtas glabāšanā arī kārtējās kontrabandas cigaretes, kopā 22 tūkstoši 949 paciņas, kā arī alkohols – 156 pudeles dažādu alkoholisko dzērienu, 407 alus bundžas un 102 litri etilspirta.

Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki kā jau ierasts iznīcinājuši lielu daudzumu kontrabandas cigarešu. Getliņu poligonā sasmalcināti 466 tūkstoši cigarešu. Sadarbībā ar komersantu EKO ostā iznīcināti 490 litri dīzeļdegvielai līdzīga šķidruma.

Valsts ieņēmumu dienestam nodotas dažādas mantas 26 kontroles lietās.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 360 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 77 transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši tieši tikpat daudz - 77 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos joprojām atradās 360 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica četras transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdota 21 automašīna. Notikušas arī četras dažādu mantu realizācijas.

Nodrošinājuma valsts aģentūra iznīcinājusi 279 ieročus

16.jūlijā Nodrošinājuma valsts aģentūras Bruņojuma un materiālo rezervju nodaļas ieroču tehniķis Aleksandrs Romānovs komisijas klātbūtnē iznīcināja 279 ieročus, kuri pirms tam bija padarīti šaušanai nederīgi. Šoreiz „šķidrumā” pārvērtās gan kaujas, gan gāzes, gan arī pneimatiskie ieroči. Kaujas ieroču arsenālā bija krimināllietās atsavinātās Otrā pasaules kara gan vācu gan padomju ražojuma mašīnpistoles, gan arī gludstobra bises, gan pistoles, revolveri, gan karabīnes. Gāzes ieroči bija gan pistoles, gan revolveri, bet pneimatiskie ieroči – šautene un pistole. Pārkausēti tika arī vairāki desmiti roku dzelžu, kurus iznīcināšanai bija nodevuši Rīgas reģiona policisti. Roku dzelži savu mūžu jau bija nokalpojuši un dažādu tehnisku iemeslu dēļ vairs nebija derīgi darbam.

Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu ieroču metāla detaļas izkausēja metālliešanas krāsnī.

Ieroči nonāk krāsnī, kurā temperatūra ir 1500 grādu pēc Celsija un jau pēc desmit minūtēm sāk zaudēt formu un izkūst.

Šā gada 28 darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki iznīcinājuši 30 tūkstošus 335 cigarešu paciņas.

Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēma glabāšanā dažādas mantas 13 krimināllietās un 16 administratīvā pārkāpuma lietās.

Iepirkumu un realizācijas nodaļā veiktas divas transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas septiņas automašīnas.

 

 

 

Nodrošinājuma valsts aģentūrai šogad jau seši gadi

Pagājušajā piektdienā, 10.jūlijā Nodrošinājuma valsts aģentūras kolektīvs atzīmēja savu sesto dzimšanas dienu. Kā jau ierasts, arī šogad pasākums bija tematisks.

Tā moto bija:
Mēs jau esam lieli čaļi,
Mums jau šogad seši gadi
Tādēļ varam itin' braši
Visi valkāt garās BIKSES!

Pēc direktora Ērika Ivanova un Iekšlietu ministrijas valsts sekretāres vietnieces Ingūnas Aires apsveikuma runām katra nodaļa demonstrēja sagatavotos priekšnesumus, kuriem, protams, bija jābūt saistītiem ar biksēm. Paldies kolēģiem par atraktivitāti un izdomu un – mums visiem – daudz laimes dzimšanas dienā. Lai arī turpmāk sokas darbi, jo no mūsu padarītā būs atkarīgs, kādos apstākļos un cik pilnvērtīgi varēs strādāt pārējie iekšlietu sistēmas darbinieki.

Nodrošinājuma valsts aģentūra „rekordīsā” laikā iznīcina 3 miljonus 499 tūkstošus 800 cigarešu

Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki Getliņu atkritumu poligonā sasmalcināja 201 tūkstoti 540 paciņas kontrabandas cigarešu paciņu. Visas cigaretes iznīcinātas ar aģentūrai piederošo šķeldotāju, bez komersantu palīdzības.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēma glabāšanā dažādas mantas 14 krimināllietās un 9 administratīvā pārkāpuma lietās. Tai skaitā - 2. jūlijā - 3 miljonus  499 tūkstošus 800 cigaretes, kuras jau nākamajā dienā tika iznīcinātas. Līdz ar to nebija nepieciešami pārkraušanas darbi un tika ietaupīti NVA līdzekļi.

No policijas tika pārņemts un dzīvnieku patversmei „Ulubele” atbildīgā glabāšanā nodots suns. Kā izrādījās, tas bija „bēdīgi slavenais” suns, kurš Juglā sakoda savu saimnieci. Taču, kā NVA informēja „Ulubeles” saimniece Ilze Džonsone, suns patversmē uzvedas adekvāti un nav agresīvs, tādēļ policija un patversmes darbinieki šobrīd noskaidro, vai saimnieces nepareizā attieksme pret dzīvnieku nav bijis iemesls agresīvajam uzbrukumam.  

Iepirkumu un realizācijas nodaļā pagājušajā nedēļā veikta viena transporta līdzekļu realizācija, kuras laikā pārdotas 13 automašīnas.

Nekustamo īpašumu nodaļa sadarbībā ar komersantu pabeigusi Gulbenes policijas iecirkņa ārējo kāpņu remontdarbus. (Attēlā). Šobrīd ne tikai policijas, bet arī Gulbenes prokuratūras apmeklētājiem nebūs pamata apgalvot, ka policistus un prokurorus nevar apmeklēt, jo „kājas ķeras”.

Nodrošinājuma valsts aģentūra turpmāk varēs uzglabāt vēl vairāk konfiscētās degvielas

Šā gada pirms un pēcjāņu darba nedēļās Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki  kā jau ierasts iznīcinājuši lielu daudzumu kontrabandas cigarešu. Šoreiz – 409 404 paciņas vai precīzāk – 8 miljonus 188 tūkstošus 80 cigaretes.

Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēma glabāšanā dažādas mantas 31 krimināllietā un 7 administratīvā pārkāpuma lietās. Tai skaitā – 27 tvertnes, katra 100 litru tilpumā ar degvielu un  34 000 000 cigarešu. Šajā laika posmā iznīcināts arī 1281 litrs brāgas.

Iepirkumu un realizācijas nodaļā divās nedēļās veiktas četras transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas  27 automašīnas.

Nodrošinājuma valsts aģentūras Krustpils ielas teritorijā ir renovētas divas 25 tonnu tilpuma degvielas tvertnes. Tvertnes, kuras pirms tam nebija lietošanas kārtībā, ir iztīrītas, nokalibrētas, tām ir apmainīti drošības vārsti un tās ir pārbaudītas uz spiediena izturību. Tvertnēm ir pievienots sertificēts un kalibrēts degvielas sūknis, ar kura palīdzību degvielu vai gan iesūknēt tvertnēs, gan arī izsūknēt precīzu daudzumu. Līdz ar to NVA ietaupīs līdzekļus, jo izņemtā kontrabandas degviela vairs nebūs jāglabā pie komersanta.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra četru dienu laikā iznīcina vairāk kā 12 miljonus kontrabandas cigarešu

Šā gada 24.un 25. darba nedēļu četrās dienās Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki Getliņu atkritumu poligonā sasmalcināja 638 tūkstošus cigarešu paciņu. Kopumā atkritumos tika „aizpūsti” 12 miljoni 760 tūkstoši cigarešu. Viss lielais cigarešu apjoms tika iznīcināts ar aģentūrai piederošo šķeldotāju, bez komersantu palīdzības. Vēl šajā laika posmā iznīcinātas arī divas tonnas nelegālā alkohola.

Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēma glabāšanā piecus transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemti glabāšanā  45 tūkstoši izņemto kontrabandas   cigarešu paciņu, pusotra tonna degvielas un 16 ar pusi tonnas nelegālā alkohola – 2110 piecu litru kannas un 800 pudeles.

Iepirkumu un realizācijas nodaļā divās nedēļās veiktas sešas transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 19automašīnas.

Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki saņēmusī ērtus un kvalitatīvus darba apģērbus. ( Attēlos)

 

Paldies par darbu

Šodien, 17.jūnijā Nodrošinājuma valsts aģentūrā pēdējā darba diena ir Izņemto lietu nodaļas vadītāja vietniekam Agrim Zīlem. Strādājot aģentūrā, Agris par godprātīgu darbu ir saņēmis gan Iekšlietu ministrijas, gan Nodrošinājuma valsts aģentūras apbalvojumus.


Nodrošinājuma valsts aģentūras vadība un kolektīvs pateicas Agrim par vienmēr labi padarīto darbu un novēl veiksmi arī turpmākajās darba gaitās.