Lapas karte Sazināties ar administratoru
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Jaunumi

Nodrošinājuma valsts aģentūra Latgales reģionā izņemtās mantas turpmāk glabās savās, speciāli aprīkotās telpās

Lai ieekonomētu valsts budžeta līdzekļus, Ludzā, bijušajā policijas izolatorā ir aprīkotas telpas, kurās turpmāk varēs glabāt administratīvajos vai kriminālprocesos Latgales reģionā izņemtās mantas. Šajā gadījumā ekonomiju veidos divi faktori. Pirmais – varēs neizmantot komersantu pakalpojumus, lai uzglabātu šīs mantas. Otrais – nereti manta tika pārvesta glabāšanā uz Rīgu, uz aģentūrai piederošajām telpām, bet garais ceļš uz Latgali un atpakaļ neapšaubāmi arī nebija lēts.

Telpas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo, lai izņemtā manta tiktu saglabāta nebojāta, kā arī ar signalizāciju un videonovērošanu, lai nerastos šaubas par tās iespējamo „pazušanu” no glabātuves. Jaunajā izņemto lietu glabātuvē ierīkota arī darba vieta NVA darbiniekam, kurš ir atbildīgs par mantas pieņemšanu, uzskaiti, kā arī izsniegšanu vai nodošanu iznīcināšanai pēc attiecīga tiesas, prokuratūras vai procesa virzītāja lēmuma.
 
Bet aizvadītajā, šā gada 42.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā dažādas mantas 14 administratīvajās un 10 krimināllietās. Vienā no tām – Biohumusa ražotne, kas savulaik izņemta krimināllietas ietveros, kas saistīta ar Eiropas fondu naudas izkrāpšanu. Vēl pieņemti glabāšanā  arī 23 elektrības stabi, kā arī ievērojams daudzums dažādas tukšās taras.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Getliņu poligonā iznīcināja 488 180 cigaretes, bet Piedrujas ielas teritorijā – dažādas mantas 14 krimināllietās un 3 administratīvajās lietās.
 
Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica divas transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 13 automašīnas.

Nodrošinājuma valsts aģentūra nodevusi atbildīgā glabāšanā 41 Jorkšīras terjeru

Jau vairākas dienas mēdiji un sociālie tīkli vēsta par vairāk kā 40 Jorkšīras terjeriem, kuri izņemti no kādām mājās Mārupē. Jorkšīras terjerus pēc Pārtikas un veterinārā dienesta lēmuma izņēma no šīm mājām, jo mazo suņuku dzīves apstākļi neatbilda ne sanitārajām, ne vispārcilvēciskajām normām. Kā jau ierasts, jebkura valsts iestādes izņemtā manta – kustamā un nekustamā, bet šoreiz, nevis manta bet gan visai aristokrātiskie suņuki, tika nodoti Nodrošinājuma valsts aģentūrai.

Aģentūrai šādiem gadījumiem ir līgumi ar vairākām dzīvnieku patversmēm. Tā kā šoreiz tuvākā dzīvnieku patversme bija „Mežvairogi”, suņi steidzami tika pārvietoti uz šo patversmi. Šodien, 20.oktobrī patversmē tika aprakstīts akts starp Nodrošinājuma valsts aģentūru un patversmi „Mežvairogi”, klātesot arī Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvēm, par to, ka patversmes darbinieki turpmāk rūpēsies par Jorkšīras terjeru barošanu, kopšanu, kā arī veterināro palīdzību.

Suņu turpmāko likteni noteiks likumā paredzētajā kārtībā, tādēļ patversmes darbinieki suņumīļus aicināja nebraukt un pagaidām neinteresēties arī pa tālruni par iespējām šos sunīšus iegādāties.

Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki pārliecinājās, ka suņi tiek labi aprūpēti un jau šobrīd sāk pamazām atgūt sev pienācīgo „aristokrātisko” izskatu.
 

Nelegālā alkohola un cigarešu pārņemšana un iznīcināšana turpinās

Šā gada 41.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā septiņus vieglos un vienu kravas transportlīdzekli, kuri nav saistīti ar administratīvo lietvedību, pieņemtas glabāšanā 20 mucas ar spirtu, trīs kannas ar nezināmas izcelsmes alkoholu, kā arī 30 kastes un divi tūkstoši cigarešu paciņu.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki Getliņu atkritumu poligona teritorijā ar Nodrošinājuma valsts aģentūras šķeldotāju iznīcināja 32195 paciņas vai precīzāk - 643 tūkstošus 900 cigarešu. Kā ik nedēļu, Piedrujas ielā iznīcināts nelegālais alkohols , kā arī dažādas mantas vairākās krimināllietās. Sadarbībā ar komersantu EKO ostā iznīcināti 200 litri eļļas.

Vēl pagājušās nedēļas laikā pēc Valsts policijas pieprasījuma  pārsūknēta degviela, trīs tonnas 229 litri. Procesa virzītājiem vai īpašniekiem nodotas dažādas mantas 23 krimināllietās.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 329 transporta līdzekļi. Nedēļas laikā glabāšanā pieņemti 92 transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši  81 automašīnu. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 337 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica divas transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 19 automašīnas.

 

Informācija par izsoli

Nodrošinājuma valsts aģentūra paziņo par valsts kustamās mantas izsolēm. Izoles notiks 2015. gada 21. oktobrī plkst. 11.00, 11.30 un 12.00. Plašāku informāciju par izsoli un kustamās mantas sarakstu skatīt aģentūras mājas lapā, sadaļā realizācija -  http://nva.iem.gov.lv/lat/mantas-realizacija

Nodrošinājuma valsts aģentūra ik nedēļu gan pārņem glabāšanā, gan iznīcina vairākus miljonus kontrabandas cigarešu

Šā gada 40.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā izņemtās mantas 15 administratīvajās lietās un  13 krimināllietās. No viena Rīgai tālākajiem punktiem – Terehovas, pārvestas un pieņemtas glabāšanā izņemtās  kontrabandas cigaretes – 4 miljoni 390tūkstoši.
 
Izņemto lietu nodaļas darbinieki un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki Getliņu atkritumu poligona teritorijā ar Nodrošinājuma valsts aģentūras šķeldotāju iznīcināja 2 miljonus 777 tūkstošus cigarešu. Iznīcinātas dažādas mantas neliela apjoma kriminālprocesos – kopumā 22.

Vēl pagājušās nedēļas laikā pārsūknēta degviela, kopumā - 27 tonnas. Procesa virzītājiem vai īpašniekiem nodotas dažādas mantas deviņās krimināllietās un vienā administratīvajā lietvedībā.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 348 transporta līdzekļi. Nedēļas laikā glabāšanā pieņemti 96  transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši  98 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 342 transporta līdzekļi.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra šogad iznīcinājusi jau 146 miljonus cigarešu

Šā gada 39.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā izņemtās mantas trīs administratīvajās lietās un  21 krimināllietā. Pārņemto mantu sarakstā, kā jau ierasts arī konfiscētās kontrabandas cigaretes. Pagājušas nedēļas laikā – 13 tūkstoši cigarešu.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Getliņu atkritumu poligona teritorijā iznīcināja kārtējo ļoti apjomīgo cigarešu kravu. Kopumā iznīcināti aptuveni pieci miljoni cigarešu. Šoreiz iznīcinātās cigaretes pārsvarā nākušas no Zemgales novada un pakļautas sasmalcināšanai ar  Zemgales un Jelgavas tiesas lēmumu. Iznīcinātas arī cigaretes, kuras savulaik konfiscējuši Valsts policijas Kriminālpolicijas, Rīgas Latgales iecirkņa un Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas pārvaldes darbinieki. Tāpat iznīcinātas dažādas mantas 25 krimināllietās un vienā administratīvajā lietā. Cigarešu iznīcināšanu Getliņu poligonā filmēja arī Latvijas Neatkarīgās televīzijas radījuma „Sestdienas degpunktā” žurnālisti. Iznīcināto cigarešu bilance uz šodienu – 146 miljoni cigarešu jeb 7 miljoni 300 tūkstoši paciņu tabakas izstrādājumu.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 347 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 99  transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši  81 automašīnu. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 355 transporta līdzekļi.

 

Bolderājā tiks būvēts jauns policijas iecirknis

Bolderājā, Stūrmaņu ielā 33A, 2017.gadā tiks uzbūvētas jaunas telpas policijas  vajadzībām, kurās atradīsies gan Valsts policijas iecirknis, gan Rīgas pašvaldības policijas iecirknis. Pirmdien, 28.septembrī, apbūvei paredzēto teritoriju apmeklēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un LR Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone – Godmane.

Jaunā policijas iecirkņa teritoriju Bolderājā apskatīja Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais, Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass. Ar projektu tiks iepazīstināti Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks Aleksandrs Bukēvičs. Pasākumā piedalījās arī Nodrošinājuma valsts aģentūras direktors Ēriks Ivanovs un NVA Nekustamo īpašumu nodaļas priekšnieks Jānis Ungurs.

Konkursu uz ēkas projektēšanas darbiem RD Īpašuma departaments plāno izsludināt jau nākamā gada sākumā, lai 2016.gada otrajā pusgadā varētu uzsākt  celtniecību. Ēka plānota aptuveni 520 km2 liela.  Plānots, ka jauno policijas iecirkni varētu svinīgi atklāt 2017.gada pavasara beigās.

Jaunajā policijas ēkā tiks izvietota uz zemesgabala Stūrmaņa ielā 33A, kura kopējā platība ir 2541 kvadrātmetri. Apkārtējā teritorija tiks apzaļumota un tajā varēs novietot 33 automašīnas.

Kā jau visus Iekšlietu sistēmas īpašumā vai nomā esošos objektus, arī šo pēc tā nodošanas ekspluatācijā, apsaimniekos Nodrošinājuma valsts aģentūra.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūrā nelegālā alkohola iznīcināšana kļuvusi par ikdienas darbu

Šā gada 38.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā dažādas mantas, kas izņemtas 20 administratīvajās lietās, kā arī 18 krimināllietās. Tai skaitā 4,5 tonnas dīzeļdegvielas Gulbenes novadā, kā arī kandžas aparāti dažādās Latvijas malās – Ludzā, Rīgā un Jēkabpilī.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Getliņu atkritumu poligona teritorijā iznīcināja kontrabandas cigaretes. Kopumā iznīcināti 2 miljoni 804 tūkstoši 880 cigaretes, kā arī 7,45 tonnas ar cigarešu sagatavēm – filtriem un papīriem. Tāpat iznīcinātas dažādas mantas 37 krimināllietās un 9 administratīvajās lietās.

Šonedēļ turpinājās liela apjoma nelegālā alkohola iznīcināšana Piedrujas ielas teritorijā. Kanalizācijā aizplūda gan krimināllietās atsavinātais spirts, gan arī Jelgavas pusē konfiscētais degvīns bez akcīzes markas ar nosaukumu „Seļskaja”. Vienlīdz iespējams, ka tas ir oriģināls degvīns, kurš Latvijā ievests kontrabandas ceļā, bet tikpat iespējams, ka tas „brūvēts” tepat mūsu valstī kādā pagrīdes ražotnē. Šoreiz alkohola iznīcināšanas procesu vēroja un filmēja raidījuma „Sestdienas Degpunktā” veidotāji.
 
Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 324 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 128 transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 103 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 343 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica divas transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 17 automašīnas.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra turpmāk spēs saviem spēkiem uzglabāt visu konfiscēto nelegālo degvielu

Aizvadītajā, šā gada 37.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā 100 kastes ar alkoholiskajiem dzērieniem, četras kannas ar paštaisītu alkoholu, kā arī četras tonnas spirta. Aģentūrā glabāšanā pieņemtas arī trīs kastes nelegālo cigarešu, Alūksnē patversmē nodoti septiņi suņi.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Piedrujas ielas teritorijā iznīcināja nelegālo alkoholu, bet Balvos iznīcināta nelegālo cigarešu ražošanas iekārta..
 
Valsts ieņēmumu dienestam nodotas dažādas mantas 13 kontroles lietās.

No EKO ostas, kur līdz šim komersants uzglabāja Valsts policijas vai Valsts ieņēmuma dienesta izņemot nelegālo degvielu, viss dīzelis pārvests glabāšanai uz Nodrošinājuma valsts aģentūrai piederošajām cisternām Krustpils ielā. Līdz ar to krietni samazināsies degvielas uzglabāšanas izmaksas. Kopumā pārvestas 27 tonnas dīzeļdegvielas.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 338 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemts 81 transporta līdzeklis un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 82 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 334 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica divas transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas astoņas automašīnas.

Nodrošinājuma valsts aģentūra turpina iznīcināt nelegālo alkoholu un pat savdabīgus smaržūdeņus

Šā gada 36.darba nedēļā  Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās nodaļas darbiniekiem  pieņēmuši glabāšanā 50 litrus alkohola un 700 litrus kandžas, 19 kastes ar cigaretēm, 11 832 kastes ar Nike apaviem, 1500pudeles alkohola un 100 litrus degvielas.

Aizvadītajā nedēļā Piedrujas ielas teritorijā iznīcināti kārtējie 500 litri nelegālā alkohola, šoreiz tā bija pārsvarā brāga, kā arī 14 lieli putuplasta paneļi. Pretēji visai nepatīkami smakojošajai brāgai, izņemto lietu nodaļas darbiniekiem bija arī kāds „smaržīgs” uzdevums. Bija jāiznīcina Stacijas laukumā no kāda pagrīdes tirgotāja atsavinātie nezināmas izcelsmes un satura smaržūdeņi ar visai savdabīgiem nosaukumiem. Smaržu nosaukumi bija līdzīgi pasaulslaveniem zīmoliem, kuros bija samainīti viens vai divi burti.  
 
Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 351 transporta līdzeklis. Glabāšanā pieņemti 8104transporta līdzekļi un  īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 102 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 346 transporta līdzekļi.