Lapas karte Sākums
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Jaunumi

Nodrošinājuma valsts aģentūra šogad iznīcinājusi jau 146 miljonus cigarešu

Šā gada 39.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā izņemtās mantas trīs administratīvajās lietās un  21 krimināllietā. Pārņemto mantu sarakstā, kā jau ierasts arī konfiscētās kontrabandas cigaretes. Pagājušas nedēļas laikā – 13 tūkstoši cigarešu.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Getliņu atkritumu poligona teritorijā iznīcināja kārtējo ļoti apjomīgo cigarešu kravu. Kopumā iznīcināti aptuveni pieci miljoni cigarešu. Šoreiz iznīcinātās cigaretes pārsvarā nākušas no Zemgales novada un pakļautas sasmalcināšanai ar  Zemgales un Jelgavas tiesas lēmumu. Iznīcinātas arī cigaretes, kuras savulaik konfiscējuši Valsts policijas Kriminālpolicijas, Rīgas Latgales iecirkņa un Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas pārvaldes darbinieki. Tāpat iznīcinātas dažādas mantas 25 krimināllietās un vienā administratīvajā lietā. Cigarešu iznīcināšanu Getliņu poligonā filmēja arī Latvijas Neatkarīgās televīzijas radījuma „Sestdienas degpunktā” žurnālisti. Iznīcināto cigarešu bilance uz šodienu – 146 miljoni cigarešu jeb 7 miljoni 300 tūkstoši paciņu tabakas izstrādājumu.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 347 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 99  transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši  81 automašīnu. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 355 transporta līdzekļi.

 

Bolderājā tiks būvēts jauns policijas iecirknis

Bolderājā, Stūrmaņu ielā 33A, 2017.gadā tiks uzbūvētas jaunas telpas policijas  vajadzībām, kurās atradīsies gan Valsts policijas iecirknis, gan Rīgas pašvaldības policijas iecirknis. Pirmdien, 28.septembrī, apbūvei paredzēto teritoriju apmeklēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un LR Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone – Godmane.

Jaunā policijas iecirkņa teritoriju Bolderājā apskatīja Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais, Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass. Ar projektu tiks iepazīstināti Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks Aleksandrs Bukēvičs. Pasākumā piedalījās arī Nodrošinājuma valsts aģentūras direktors Ēriks Ivanovs un NVA Nekustamo īpašumu nodaļas priekšnieks Jānis Ungurs.

Konkursu uz ēkas projektēšanas darbiem RD Īpašuma departaments plāno izsludināt jau nākamā gada sākumā, lai 2016.gada otrajā pusgadā varētu uzsākt  celtniecību. Ēka plānota aptuveni 520 km2 liela.  Plānots, ka jauno policijas iecirkni varētu svinīgi atklāt 2017.gada pavasara beigās.

Jaunajā policijas ēkā tiks izvietota uz zemesgabala Stūrmaņa ielā 33A, kura kopējā platība ir 2541 kvadrātmetri. Apkārtējā teritorija tiks apzaļumota un tajā varēs novietot 33 automašīnas.

Kā jau visus Iekšlietu sistēmas īpašumā vai nomā esošos objektus, arī šo pēc tā nodošanas ekspluatācijā, apsaimniekos Nodrošinājuma valsts aģentūra.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūrā nelegālā alkohola iznīcināšana kļuvusi par ikdienas darbu

Šā gada 38.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā dažādas mantas, kas izņemtas 20 administratīvajās lietās, kā arī 18 krimināllietās. Tai skaitā 4,5 tonnas dīzeļdegvielas Gulbenes novadā, kā arī kandžas aparāti dažādās Latvijas malās – Ludzā, Rīgā un Jēkabpilī.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Getliņu atkritumu poligona teritorijā iznīcināja kontrabandas cigaretes. Kopumā iznīcināti 2 miljoni 804 tūkstoši 880 cigaretes, kā arī 7,45 tonnas ar cigarešu sagatavēm – filtriem un papīriem. Tāpat iznīcinātas dažādas mantas 37 krimināllietās un 9 administratīvajās lietās.

Šonedēļ turpinājās liela apjoma nelegālā alkohola iznīcināšana Piedrujas ielas teritorijā. Kanalizācijā aizplūda gan krimināllietās atsavinātais spirts, gan arī Jelgavas pusē konfiscētais degvīns bez akcīzes markas ar nosaukumu „Seļskaja”. Vienlīdz iespējams, ka tas ir oriģināls degvīns, kurš Latvijā ievests kontrabandas ceļā, bet tikpat iespējams, ka tas „brūvēts” tepat mūsu valstī kādā pagrīdes ražotnē. Šoreiz alkohola iznīcināšanas procesu vēroja un filmēja raidījuma „Sestdienas Degpunktā” veidotāji.
 
Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 324 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 128 transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 103 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 343 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica divas transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 17 automašīnas.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra turpmāk spēs saviem spēkiem uzglabāt visu konfiscēto nelegālo degvielu

Aizvadītajā, šā gada 37.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā 100 kastes ar alkoholiskajiem dzērieniem, četras kannas ar paštaisītu alkoholu, kā arī četras tonnas spirta. Aģentūrā glabāšanā pieņemtas arī trīs kastes nelegālo cigarešu, Alūksnē patversmē nodoti septiņi suņi.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Piedrujas ielas teritorijā iznīcināja nelegālo alkoholu, bet Balvos iznīcināta nelegālo cigarešu ražošanas iekārta..
 
Valsts ieņēmumu dienestam nodotas dažādas mantas 13 kontroles lietās.

No EKO ostas, kur līdz šim komersants uzglabāja Valsts policijas vai Valsts ieņēmuma dienesta izņemot nelegālo degvielu, viss dīzelis pārvests glabāšanai uz Nodrošinājuma valsts aģentūrai piederošajām cisternām Krustpils ielā. Līdz ar to krietni samazināsies degvielas uzglabāšanas izmaksas. Kopumā pārvestas 27 tonnas dīzeļdegvielas.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 338 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemts 81 transporta līdzeklis un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 82 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 334 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica divas transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas astoņas automašīnas.

Nodrošinājuma valsts aģentūra turpina iznīcināt nelegālo alkoholu un pat savdabīgus smaržūdeņus

Šā gada 36.darba nedēļā  Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās nodaļas darbiniekiem  pieņēmuši glabāšanā 50 litrus alkohola un 700 litrus kandžas, 19 kastes ar cigaretēm, 11 832 kastes ar Nike apaviem, 1500pudeles alkohola un 100 litrus degvielas.

Aizvadītajā nedēļā Piedrujas ielas teritorijā iznīcināti kārtējie 500 litri nelegālā alkohola, šoreiz tā bija pārsvarā brāga, kā arī 14 lieli putuplasta paneļi. Pretēji visai nepatīkami smakojošajai brāgai, izņemto lietu nodaļas darbiniekiem bija arī kāds „smaržīgs” uzdevums. Bija jāiznīcina Stacijas laukumā no kāda pagrīdes tirgotāja atsavinātie nezināmas izcelsmes un satura smaržūdeņi ar visai savdabīgiem nosaukumiem. Smaržu nosaukumi bija līdzīgi pasaulslaveniem zīmoliem, kuros bija samainīti viens vai divi burti.  
 
Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 351 transporta līdzeklis. Glabāšanā pieņemti 8104transporta līdzekļi un  īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 102 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 346 transporta līdzekļi.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra turpina labiekārtot iekšlietu sistēmas iestāžu ēkas

Tuvojoties jaunajai apkures sezonai, Nodrošinājuma valsts aģentūra apzinājusi apkures katlu stāvokli Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo telpās. Limbažos, Noliktavu ielā 1, kur atrodas VUGD Limbažu depo, līdz šim telpas tika kurinātas ar malku. Katls, kurš te darbojās vēl no „tālajiem padomju laikiem” bija regulāri jāuzrauga un, lai siltums nepazustu, tajā bija jāpapildina malkas krājumi. NVA Nekustamo īpašumu Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar komersantu šobrīd jau ir pabeigusi jauna apkures kala uzstādīšanu.

Jaunais apkures katls tiek kurināts ar granulām, kuras dozētā veidā automātiski tiek padotas uz kurtuvi. Drīzumā katls tika aprīkots arī ar speciālu ierīci, kura fiksēs āra temperatūru un granulu izlietojums kļūs vēl ekonomiskāks. Līdz ar to, ugunsdzēsējiem vairs nebūs jāsatraucas, ka ziemas spelgonī, aizbraucot uz notikuma vietu uz ilgāku laiku, atgriežoties depo, būs nepatīkams vēsums. Par siltumu turpmāk rūpēsies jaunas apkure katls.  

 

Nodrošinājuma valsts aģentūras Piedrujas ielas teritorijā izbūvēts jauns stāvlaukums

Šā gada 35.darba nedēļā  Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki  sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem pieņēmuši glabāšanā 2 tonnas spirta, 20 kastes ar cigaretēm, divus vieglos un vienu smago transporta līdzekli, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem, kā arī smago automobili, kura kravas nodalījumā atrodas dažādi apavi.

Valsts ieņēmumu dienestam nodotas dažādas mantas 55 kontroles lietās – alkohols, cigaretes un datorkabeļi.  

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 332 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 96 transporta līdzekļi un  īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 70  automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 353 transporta līdzekļi.

Nodrošinājuma valsts aģentūras teritorijā Piedrujas ielā izbūvēts plašs stāvlaukums. Tas atrodas starp noliktavām, bijušā dzelzceļa sliežu vietā. Šajā teritorijā tika izņemtas dzelzceļa sliedes, nolīdzināta zeme un uzklāts šķembu klājums. Jau uzsākta kriminālprocesu ietvaros izņemto automašīnu pārvietošana uz jauno stāvlaukumu.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra pabeigusi remontu Ceļu policijas speciālo uzdevumu nodaļas darba telpās un ugunsdzēsēju dienesta viesnīcā

Rīgā, Vestienas ielā 4, kur bāzējas Valsts policijas autoparks, atrodas arī Ceļu policijas speciālo uzdevumu nodaļas darba telpas. Nodrošinājumu valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu nesen beidza remontu kabinetā, kur katru dienu notiek patrulējošo ekipāžu instruktāžas, kā arī ir izremontētas un aprīkotas dušu telpas. Kabinetā ir nomainīti arī logi.

Pabeigts remonts arī UGDD dienesta viesnīcā. Izremontēti un drīzumā arī pilnībā tiks nokomplektēti dzīvojamie numuri, ierīkota mājīga virtuve, kā arī izremontētas tualetes un ierīkotas dušas. Šajā viesnīcā dzīvo gan koledžas kursanti, gan tās beidzēji, kā arī tie ugunsdzēsēji, kuri ierodas Rīgā no citiem reģioniem uz kārtējām mācībām vai kursiem.  

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra turpina remontēt iekšlietu sistēmas ēkas un iznīcināt kontrabandas preces

Šā gada 32.darba nedēļā  Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā  kārtājas kontrabandas cigaretes – kopskaitā 436 tūksot0šus 584 paciņas, piecus transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar dzērājšoferiem konfiscētajām mašīnām, 600 litrus un 32 pudeles alkohola, 1050 litrus dīzeļdegvielas, kā arī vēl dažādas mantas, kas izņemtas administratīvajās un krimināllietās.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Getliņu poligonā sasmalcinot ar šķeldotāju, iznīcināja piecus miljonus cigarešu. Sadarbībā ar komersantu EKO ostā iznīcināti 70 litri benzīna, kā arī 100 litri brāgas, tukšās pudeles un kannas.
 
Valsts ieņēmumu dienestam nodotas dažādas mantas 2 administratīvajās un 9 kontroles lietās.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 336 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 98 transporta līdzekļi un  īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 71 automašīnu. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 363 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica divas transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 28 automašīnas.

Turpinot plānotos remontdarbus iekšlietu sistēmas ēkās, pabeigts kāpņu remonts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Balvu depo. Turpmāk ugunsdzēsējiem un depo apmeklētājiem kājas cementa caurumos vairs neķersies un nebūs jābaidās, ka uz galvas pēkšņi varētu nokrist apmetuma gabals.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra sakārtojusi piebrauktuvi pie Bauskas ugunsdzēsēju depo

Jau ilgāku laiku Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas depo piebrauktuve bija visai sliktā stāvoklī. Asfaltā pamatīgas bedres un pat kāda neaizsegta pusaizbērta kanalizācijas lūka. Neapšaubāmi, izbrauktuves sliktais tehniskais stāvoklis traucēja ugunsdzēsēju darba operativitāti.

Šovasar Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu uzsāka piebrauktuves remontu, kurš tagad ir jau pabeigts. Piebrauktuves daļa ir skaisti un gludi nobruģēta. Bruģī pat ir iestrādāts savdabīgs „dekors”, kuram varētu būt arī funkcionāla nozīme. Ikviens, kurš tagad iet garām Bauskas ugunsdzēsēju depo, paskatoties uz bruģi, var kārtējo reizi atcerēties, ka glābējiem jāzvana pa tālruni 112, kurš ar sarkaniem bruģakmeņiem ir izveidots piebrauktuves bruģī.

Bet pagājušajā, šā gada 30.darba nedēļā  Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā 12 liela izmēra salokāmus ekrānus, 117 932 kontrabandas cigarešu paciņas no Latgales un Rīgas reģioniem, kā arī četrus iepakojumus ar nelegālo alkoholu.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Getliņu poligonā sasmalcinot ar šķeldotāju, iznīcināja 19 miljonus 700 tūkstošus cigarešu.
 
Valsts ieņēmumu dienestam nodotas dažādas mantas 12 administratīvajās un 12 kontroles lietās.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 352 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 89 transporta līdzekļi un  īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 83 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 355 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica trīs transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 25 automašīnas. Notikušas arī trīs dažādu mantu realizācijas.