Lapas karte Sākums
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Jaunumi

Paldies par darbu

Šodien, 17.jūnijā Nodrošinājuma valsts aģentūrā pēdējā darba diena ir Izņemto lietu nodaļas vadītāja vietniekam Agrim Zīlem. Strādājot aģentūrā, Agris par godprātīgu darbu ir saņēmis gan Iekšlietu ministrijas, gan Nodrošinājuma valsts aģentūras apbalvojumus.


Nodrošinājuma valsts aģentūras vadība un kolektīvs pateicas Agrim par vienmēr labi padarīto darbu un novēl veiksmi arī turpmākajās darba gaitās.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra iznīcina kārtējās nelegālā alkohola ražotnes „atliekas”

Pagājušajā piektdienā, 15.maijā Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki Nodrošinājuma valsts aģentūras Piedrujas ielas teritorijā iznīcināja kārtējos 500 litrus nelegālā alkohola. Iznīcināmais alkohols bija izņemts vairākos administratīvos un kriminālprocesos, tādēļ sapakots visdažādākā izmēra tarā. Taču, pēc visa spriežot, kādā no krimināllietām bija likvidēta nelegālā alkohola „krūmu rūpnīca”, jo iznīcināšanai bija nodots viss, kas nepieciešams, lai viltotu oriģinālo alkoholu. Iznīcinātas tika gan tukšās pudeles, gan etiķetes, gan korķi, kā arī jau tirdzniecībai sagatavotais gatavais „produkts”. Šoreiz iznīcināšanas procesu ar lielu interesi vēroja arī interneta portāla TVNET žurnālists un operators. Viņu sagatavoto materiālu var apskatīt portālā TVNET „Alkohola iznīcināšanas procedūra ir smakojoša un darbietilpīga.” 
 http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/560081-

Vēl šā gada 20. darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēma glabāšanā sešus transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem.  Pārņemti glabāšanā  440 tūkstoši izņemto kontrabandas   cigarešu paciņu, 200 litri nelegālā alkohola, kā arī 9 tonnas 200 litri degvielas. Valsts ieņēmumu dienestam nodotas dažādas mantas 42 kontroles lietās.

Kā jau ierasts, arī Getliņu poligonā ar aģentūras šķeldotāju tika iznīcināts kārtējais kontrabandas cigarešu daudzums. Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki sasmalcināja 40 tūkstošus cigarešu paciņu.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 326 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 70 transporta līdzekļi, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 85 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 290 automašīnas.

Iepirkumu un realizācijas nodaļa pagājušajā nedēļā veica vienu transporta līdzekļu realizāciju, kuras laikā utilizācijai pārdotas deviņas automašīnas.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra pašu spēkiem iznīcina aizvien lielākus kontrabandas cigarešu daudzumus

Šā gada 18.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki Piedrujas ielas teritorijā iznīcinājuši vienu tonnu nelegālā krimināllietu ietvaros atsavinātā alkohola. Getliņu poligonā ar aģentūras šķeldotāju sasmalcināti 10 miljoni 240 tūkstoši cigarešu. Eko ostā sadarbībā ar komersantu iznīcināti 800 litri nelegālās degvielas.

Pieņemti glabāšanā septiņi transporta līdzekļi, 10 000 paciņu kontrabandas cigarešu un astoņas tonnas alkohola. Pārņemts glabāšanā arī jūras konteiners un liela izmēra tabakas smalcināmā līnija.

Valsts ieņēmumu dienestam nodoti 12 kaķi, kā arī mantas 43 kontroles lietās.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 259 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemts 91 transporta līdzeklis, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 73 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 312 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica trīs transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 13 automašīnas.

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienai apbalvoti Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki

Ceturtdien,30.aprīlī,  svinīgajā apbalvošanas pasākumā par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 25.gadadienai par priekšzīmīgu dienesta un darba pienākumu izpildi un sakarā ar Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu tika apbalvoti vairāki Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki.

Ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu tika apbalvota Sarmīte Biuka, Administratīvās nodaļas vecākā referente un Aleksandrs Romanovs, Bruņojuma un materiālo rezervju nodaļas ieroču tehniķis. Iekšlietu ministrijas Pateicību saņēma Kaspars Kols, Izņemto lietu nodaļas vecākais referents, Ilze Rudzīte, Bruņojuma un materiālo rezervju nodaļas vecākā referente un Liene Kirķe, Izdevumu piedziņas nodaļas vecākā referente.

Nodrošinājuma valsts aģentūras apbalvojumu „Nopelnu zīme” saņēma Uģis Liepiņš, Izņemto lietu nodaļas uzskaitvedis, Aivars Kurciņš, Bruņojuma un materiālo rezervju nodaļas apsargs, Ainārs Skudra, Nekustamo īpašumu nodaļas Daugavpils sektora namu pārzinis, Dzintars Kalvāns, Nekustamo īpašumu nodaļas Daugavpils sektora namu pārzinis, Sandris Čubars, Nekustamo īpašumu nodaļas Ludzas sektora namu pārzinis, Raivo Krūzbergs, Nekustamo īpašumu nodaļas Kurzemes sektora namu pārzinis, Nikolajs Kožeurovs , Nekustamo īpašumu nodaļas Kurzemes sektora namu pārzinis, Ilona Božeņecka, Nekustamo īpašumu nodaļas Vidzemes sektora vecākā referente un Ieva Rekšņa, Administratīvās nodaļas vecākā referente.

Mēs lepojamies ar saviem kolēģiem un vēlreiz sveicam viņus!

 

Sveicam kolēģus!

Šodien, 24.aprīlī, Iekšlietu ministrijas svinīgajā pasākumā tika pasniegti Latvijas Republikas Ministru kabineta un Iekšlietu ministrijas apbalvojumi.

Par godprātīgu darbu un labiem darba rezultātiem ar Iekšlietu ministrijas apbalvojumu „Bronzas Goda zīme” tika apbalvoti arī divi Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki:


Nekustamo īpašumu nodaļas Uzskaites un attīstības daļas vecākā referente Liene Zaķe


Materiāli tehniskās apgādes nodaļas autovadītājs Valērijs Sobitņuks

Mēs sveicam kolēģus un esam lepni par Jums!

 

„Lielā talka” arī Nodrošinājuma valsts aģentūrā

Aprīlis visā Latvijā jau tradicionāli tiek saukts par „tīrības mēnesi”. Nu jau vairākus gadus tas saistās ar „Lielo talku”. Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki piektdienas pēcpusdienā pulcējās kopīgiem sakopšanas darbiem Piedrujas ielas teritorijā. Šogad tika sakopta ne tikai teritorija, bet arī viena no noliktavām.

Šā gada 16. darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pagājušajā nedēļā pieņēma glabāšanā 9 transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemtas glabāšanā 10 tūkstoši kontrabandas cigarešu paciņas, kā arī Latgales reģionā pārņemtas glabāšanā dažādas mantas 10 kontroles lietās.

Iepirkumu un realizācijas nodaļa pagājušajā nedēļā veica divas transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 18 automašīnas.

 

Divās nedēļās Nodrošinājuma valsts aģentūra iznīcina lielu daudzumu kontrabandas cigarešu

Pagājušajā nedēļā 8., 9. Un 10. aprīlī Izņemto lietu nodaļas darbinieki ar Nodrošinājuma valsts aģentūrai piederoši škeldotāju Getliņu poligonā iznīcināja lielu daudzumu kontrabandas cigarešu. Kopumā gaisā „izkūpēja”10 miljoni 300 tūkstoši cigarešu. Arī šajā nedēļā turpinās liela apjoma cigarešu iznīcināšana.
 
Vēl šā gada 135. darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pagājušajā nedēļā pieņēma glabāšanā 12 transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemtas glabāšanā aptuveni pus miljons izņemto kontrabandas cigarešu paciņas, aptuveni pus tonna nelegālā alkohola, 11 suņi un 30 kastes ar vāzēm. Piedrujas ielas teritorijā iznīcināti kārtējie 2000 litri nelegālā alkohola. Vēl iznīcinātas dažādas mantas 15 kontroles lietās.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 314 transporta līdzeklis. Glabāšanā pieņemti 106 transporta līdzekļi, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 74 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 346 automašīnas.

Iepirkumu un realizācijas nodaļa pagājušajā nedēļā veica divas transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 19 automašīnas.

 

Iepirkumu uzraudzības birojs apmāca iekšlietu sistēmas darbiniekus iepirkumu konkursu rīkošanā

2015.gada 1.aprīlī IeM konferenču zālē notika seminārs publisko iepirkumu jomā, kuru vadīja Iepirkumu uzraudzības biroja Metodoloģijas departamenta direktore Agnese Irmeja. Seminārā piedalījās visu Iekšlietu ministrijas iestāžu nodarbinātie, kopskaitā 85 dalībnieki, kuri darbojas iepirkumu jomā. Seminārā tika apskatītas tādas tēmas kā iepirkuma komisija, amatpersonu atbildība, atlases prasības un kļūdas, kā arī iepirkuma līguma grozījumi un termiņš. Apmācības organizēja NVA ar mērķi papildināt nodarbināto un iepirkuma komisijās deleģēto iestāžu pārstāvju zināšanas, kas noderētu darbam iepirkuma komisijās.
Bet šā gada 13. darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pagājušajā nedēļā pieņēma glabāšanā astoņus transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemtas glabāšanā desmit tūkstoši  cigarešu paciņas,  Piedrujas ielas teritorijā iznīcināti kārtējie 2500 litri nelegālā alkohola. Getliņu poligonā ar aģentūras šķeldotāju  iznīcinātas 37 000 paciņas cigarešu.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 331 transporta līdzeklis. Glabāšanā pieņemti 85 transporta līdzekļi, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 99  automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 317 automašīnas.

Iepirkumu un realizācijas nodaļa pagājušajā nedēļā veica divas transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas deviņas automašīnas.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūras suņu „kolektīvā”- jau trešais sargsuns

Pagaidām gan vēl jauno, tikai piecus mēnešus veco vācu aitu šķirnes sunīti Rumbu grūti nosaukt par nopietnu sargsuni. Taču dienās mazā kucīte izaugs par pilnvērtīgu, uzticamu un gudru dienesta sargsuni. Suni Nodrošinājuma valsts aģentūra Piedrujas ielas teritorijas apsargāšanai iegādājās no robežsardzes kinoloģijas dienesta. Rūpes par Rumbas audzināšanu ir uzņēmusies materiāli tehniskās apgādes nodaļas noliktavas pārzine Irēna Kursiša. Viņai savulaik ir bijusi pieredze suņu audzināšanā. Bet mazā Rumba jau ir kļuvusi par visu Piedrujas ielā strādājošo mīluli. Lai aug gudrs un uzticams sargs!

 2015.gada 12.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki Piedrujas ielas teritorijā iznīcinājuši 2500 litrus nelegālā krimināllietu ietvaros atsavinātā alkohola.  Getliņu poligonā ar aģentūras šķeldotāju sasmalcinātas 40 000 000 cigaretes. Eko ostā iznīcināta tonna nelegālās degvielas.

Pieņemti glabāšanā astoņi transporta līdzekļi, 20 000 paciņu kontrabandas cigarešu un pusotra tonna alkohola. Pārņemtas glabāšanā arī 16 tūkstoši litru tilpuma tvertnes, 135 akumulatori un 30 iepakojumi ar rotaļlietām.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 323 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 107 transporta līdzekļi, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 97 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 332 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica divas transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 12 automašīnas.

 

Ezermalas ielā izremontētas un aprīkotas jaunas darba telpas

Tuvākajā laikā 13 Nekustamo īpašumu nodaļas apsaimniekošanas un būvniecības daļas darbinieki pārcelsies strādāt uz Ezermalas ielu. Tuvojas nobeigumam remonts, ko veic Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu. Kopumā ir izremontēti pieci darba kabineti bijušajā Policijas akadēmijas mācību korpusa ceturtajā stāvā.

Trīs kabineti jau ir pilnībā mēbelēti, tajos ievilkts datoru tīkls un jau strādā cilvēki. Atliek vien pielikt žalūzijas plašajiem logiem. Divi kabineti vēl tikai gaida savus saimniekus.

Bet šā gada desmitajā darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pagājušajā nedēļā pieņēma glabāšanā piecus transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemtas glabāšanā 220 000 paciņas cigarešu, kā arī 12 transformatoru butaforijas, kurās kontrabandas ceļā šīs cigaretes ievestas Latvijā.

Piedrujas ielas teritorijā iznīcināti kārtējie 2500 litri nelegālā alkohola. Getliņu poligonā ar aģentūras šķeldotāju iznīcinātas 27 000 paciņas cigarešu.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 330 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 69 transporta līdzekļi, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 76 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 323automašīnas.

Iepirkumu un realizācijas nodaļa pagājušajā nedēļā veica vienu transporta līdzekļu realizāciju, kuras laikā tika realizēti ar mērķi utilizēt 19 spēkrati. Pagājušajā nedēļā notika četros kriminālprocesos izņemto lietisko pierādījumu un trīs administratīvo pārkāpumu lietās izņemto mantu realizācijas. To rezultātā tika realizētas auto detaļas, 1000 litru plastmasas tvertnes un portatīvais dators.