Lapas karte Sākums
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Jaunumi

Nodrošinājuma valsts aģentūrā pieņemtas glabāšanā un iznīcinātas dažādas mantas desmitiem kriminālprocesos

 
Šā gada desmitajā darba nedēļā Izņemto lietu nodaļas darbinieki pārņēmuši glabāšanā dažādas mantas 12 kriminālprocesos un trīs administratīvajās lietās.  

Sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Izņemto lietu nodaļas darbinieki iznīcinājuši dažādas mantas desmit kriminālprocesos. Piedrujas ielas teritorijā iznīcinātas 2318 pudeles ar dažāda veida un dažādas kvalitātes alkoholu. Abu nodaļu darbinieki pieņēmuši glabāšanā 265 kastes ar viltotiem apaviem un telefonu vāciņiem. Daugavpilī pieņemts glabāšanā konfiscētais spirts – kopumā 540 litri, bet Krustpils ielā pieņemtas glabāšanā 4,5 tonnas kontrabandas dīzeļdegvielas.

Turpinās darbi Apē – jaunā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo celtniecības laukumā.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 265 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 92 transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 85 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 271 automašīna. 

Apē Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu drīz uzsāks depo celtniecību – būvlaukums sagatavots

Pagājušajā nedēļā uzsāktie Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona Apes depo demontāžas darbi jau tuvojas nobeigumam. Nākamajā celtniecības laukumā praktiski jau nojauktas visas ēkas un drīz sāksies jaunā depo celtniecība. ( Attēlos)

Valsts nodrošinājuma aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem iznīcinājuši dažādas mantas 7 kriminālprocesos un vienā administratīvajā lietā. Piedrujas ielas teritorijā iznīcinātas 3000 pudeles kontrabandas un nekvalitatīva alkohola pudeles. Iznīcināts arī kādā kriminālprocesā atsavinātais frekvenču slāpētājs.

Glabāšanā pieņemti atsavinātie 925 kilogrami ūdenspīpes tabakas.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu sāk demontēt VUGD Apes veco depo

Šogad Vidzemes reģionā Apē tiks uzsākta jaunā VUGD depo celtniecība. Depo atradīsies tajā pat vietā, kur arī pirms tam mitinājās ugunsdzēsēji. Jaunā depo celtniecība tādēļ sākta ar vecās, ugunsdzēsēju darbam neatbilstošās ēkas demontāžu. Taču, pirms uzsākt vērienīgus nojaukšanas darbus, no ēkas rūpīgi tika izņemti gan divi kvalitatīvi vārti, gan arī logi ar rāmjiem. Gan vārti gan logi tiks izmantoti citos Vidzemes reģiona objektos, jo vēl ir jauni un derīgi ekspluatācijai. Bet šobrīd vecās ēkas nojaukšana jau rit pilnā sparā.

Aizvadītajā, šā gada astotajā darba nedēļā Izņemto lietu nodaļas darbinieki pārņēmuši glabāšanā 912 paciņas cigarešu, alkoholu, dīzeļdegvielu, dažādas mantas 9 kriminālprocesos un 36 administratīvajās lietās, tai skaitā laivu, airus, zvejas tīklu, motorzāģi, kā arī smago transportlīdzekli ar piekabi.

Bet sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Izņemto lietu nodaļas darbinieki iznīcinājuši dažādas mantas 23 kriminālprocesos un 15 administratīvajās lietās. Piedrujas ielas teritorijā iznīcināti 600 litri kontrabandas un „krūmu” ražojuma alkohola .  Getliņu atkritumu poligonā ar Nodrošinājuma valsts aģentūras šķeldotāju sasmalcinātas un iznīcinātas 118 683 cigarešu paciņas, tātad kopsummā – 2 miljoni 273 tūkstoši 660 cigarešu.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 268 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 104 transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 83 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 287 transporta līdzekļi.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu turpina iznīcināt kontrabandas preces

Aizvadītajā, šā gada septītajā darba nedēļā Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Piedrujas ielas teritorijā iznīcināja 115 litrus nelegālā alkohola,  kā arī 58 pudeles 0,7 litru tilpuma ar degvīnu. Eko ostā sadarbībā ar komersantu iznīcināta tonna nelegālās un nekvalitatīvās dīzeļdegvielas, kā arī 310 litri šķidruma, kas paredzēts augu augšanas stimulācijai. Salaspilī, sadarbībā ar komersantu iznīcināti kādā krimināllietā atsavinātie 5047 litri spirta. Iznīcināta arī kārtējā tukšās taras partija.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki aizvadītajā nedēļā pārņēmuši glabāšanā dažādas mantas, kas atsavinātas 12 kriminālprocesos un 8 administratīvo pārkāpumu procesu ietvaros. Tai skaitā divus jūras konteinerus, 10 tūkstošus 400 paciņas kontrabandas cigarešu, dažādas drēbes, kā arī lielgabarīta mēbeles vairāk kā ceturtdaļmiljona eiro vērtībā.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 275 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 83 transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 86 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 27o transporta līdzekļi. Uz jauno Ludzas stāvlaukumu pārvietotas visas Preiļos līdz šim pie komersanta glābtās automašīnas. Šonedēļ turpinās automašīnu pārvietošana no Balvu stāvlaukuma.

Nodrošinājuma valsts aģentūrai turpmāk arī Latgalē savs stāvlaukums

Šā gada sākumā Ludzā tika pabeigta Nodrošinājuma valsts aģentūras stāvlaukuma izbūve. Sadarbībā ar komersantu  Liepājas ielā 2b ir nolīdzināts un ar speciālu klājumu nostiprināts stāvlaukums, kuram apkārt ir izbūvēts žogs un vārti.  Stāvlaukuma perimetrs ir aprīkots ar videonovērošanas kamerām un kustību sensoriem. Stāvlaukumā turpmāk uzglabās gan Ludzas pusē, gan Latgales austrumu pierobežas punktos Administratīvo pārkāpumu kodeksa ietvaros atsavinātās tā saucamās „dzērājšoferu” automašīnas.

Stāvlaukumā tiks uzglabātas arī visā Latgalē kriminālprocesu ietvaros atsavinātās automašīnas vai lielgabarīta konteineri. Jau šobrīd tur glabājas divi jūras konteineri, kuri atsavināti kāda kriminālprocesa ietvaros. Stāvlaukuma teritorijā ir arī noliktava, kurā turpmāk varēs uzglabāt tukšo taru pēc lietisko pierādījumu iznīcināšanas. Līdz ar šī stāvlaukuma uzbūvi tiks krietni vien ieekonomēti valsts līdzekļi, kurus līdz šim tērēja, lai kriminālprocesos atsavinātās automašīnas ilgstoši uzglabātu pie komersanta.

Bet aizvadītajā, šā gada sestajā darba nedēļā Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Piedrujas ielas teritorijā iznīcināja 837 litrus nelegālā alkohola,  kā arī dažāda izmēra tukšo taru. Getliņu atkritumu poligonā ar NVA šķeldotāju sasmalcinātas 127 tūkstoši 85 paciņas kontrabandas cigarešu.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 279 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 69 transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 71 automašīnu. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 279 transporta līdzekļi. Jaunajā Ludzas stāvlaukumā grābjas jau 8 automašīnas.

Nodrošinājuma valsts aģentūra pabeigusi remontdarbus vairākās iekšlietu sistēmas iestādēs

Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantiem gan pagājušā gada nogalē, gan arī jau šogad turpina plānotā finansējuma ietvaros remontdarbus gan Valsts policijas, gan Valsts robežsardzes, gan arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ēkās.

Daugavpilī policijas iecirknī ir salabotas fasādes kāpnes, ielikti jauni logi, kā arī izbūvēts un jau darbojas jauns apkures katls.

„Kraukļu depo”, Cesvaines pagastā 2015.gada nogalē tika pabeigti sanitārā mezgla labiekārtošanas darbi. Līdz šim VUGD darbinieki lietoja „sirsniņmāju”, kuru izmantoja arī ziemas bargākajos mīnusos. Tagad ir izbūvēta  telpa, kurā atrodas tualete, dušas kabīne un izlietne. Ir izbūvēta jauna kanalizācijas bioloģiskās attīrīšanas sistēmu, kas atbilst visstingrākajām ekoloģiskajām prasībām.

Bet pašu spēkiem NVA darbinieki veikuši remontu Balvu policijas un VRS Viļakas pārvaldes Imigrācijas dienesta telpās.

Bet šā gada piektajā darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās nodaļas darbiniekiem iznīcināja 4 tonnas tabakas, 50 litrus nelegālā alkohola un 120 tukšas plastmasas pudeles. Pieņemtas glabāšanā 87 500 cigarešu paciņas, nelegālais alkohols, liels daudzums tabakas, kā arī dažādi transporta līdzekļi.

 

IeM Nodrošinājuma valsts aģentūras un Informācijas centra pārstāvji tikušies ar Ropažu pašvaldību

Šodien, 3.februārī Patvērumu meklētāju izmitināšanas centra „Mucenieki” telpās notika Nodrošinājuma valsts aģentūras, IeM Informācijas centra un Ropažu domes pārstāvju tikšanās.


Tikšanās notika pēc Nodrošinājuma valsts aģentūras iniciatīvas, uzklausot Ropažu novada deputātu izteiktos ierosinājumus un vēlmes 28.janvāra tikšanās laikā ar Iekšlietu ministrijas vadību. Tajā piedalījās Ropažu domes priekšsēdētājs Z.Blaus, arhiteksts A.Linde, domes deputāti R.Gremze, J.Grigalūns, Pašvaldības policijas priekšnieks D.Veļičko, Mutifunkcionālā centra vadītāja D.Jokše, Nodrošinājuma valsts aģentūras direktors Ē.Ivanovs un IeM Informācijas centra Informāciju un komunikācijas tehnoloģiju departamenta vadītājs A.Kovaļevskis.


Vispirms Ropažu novada deputātus NVA pārstāvji iepazīstināja ar nesen IeM īpašumā iegūto „Bundulīšu” ēku, tās pašreizējo stāvokli un pārrunāja tās pārbūves plānus patvēruma meklētāju centra vajadzībām. Sarunas laikā tika apspriesta arī iespēja daļā ēkas izvietot Ropažu novada Mucenieku multifunkcionālo centru. Tajā varētu tikt izvietota bibliotēka, lasītava, datortelpa, kā arī virtuve, kurā topošās un jaunās māmiņas un arī bērni varētu apgūt ēst gatavošanas prasmes. Tika pārrunātas arī iespējas izveidot apspriežu telpu un īpašu telpu, kurā Mucenieku iedzīvotāji varētu tikties ar Bāriņtiesas pārstāvjiem un juristiem. Tā kā blakus šai ēkai atrodas Mucenieku stadions, deputāti izteica vēlmi paredzēt nelielu telpu arī sporta inventāra uzglabāšanai.


Tuvākajā nākotnē Ropažu dome un Ropažu pašvaldības policija plāno palielināt novērošanas kameru skaitu ciematā. Tas nepieciešams, lai veiktu gan preventīvos sabiedriskās kārtības pasākumus, gan iespējami ātri reaģētu uz jau notikušajiem iespējamajiem konfliktiem vai negadījumiem. Šodien tika pārrunātas iespējas izvietot pašvaldības kameru serverus centra dežūrtelpās, kā arī videonovērošanas attēlus „izvadīt ” uz „Mucenieku” apsardzes ekrāniem. Arī tas palielinātu iespēju ātrāk reaģēt uz ikvienu notikumu ciemata teritorijā.


Tikšanās laikā gan deputāti, gan IeM pārstāvji izteica cerību, ka abos jautājumos tiks rasts abpusēji izdevīgs un racionāls risinājums, no kura ieguvēji būs arī Mucenieku ciemata iedzīvotāji.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra iznīcinājusi 323 nelegālo ieroču vienības

Šodien, 27.janvārī Nodrošinājuma valsts aģentūras Bruņojuma un materiālo rezervju nodaļas ieroču tehniķis Aleksandrs Romānovs likumā noteiktajā kārtībā  komisijas klātbūtnē sadarbībā ar komersantu iznīcināja pirmo šā gada nelegālo ieroču partiju. Iznīcinātas 323 ieroču vienības – gan gludstobra bises, gan pistoles, revolverus, gan karabīnes. Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes darbinieki iznīcināšanai bija nodevuši arī vairākus Otrā pasaules kara ieročus, kuri savulaik izmantoti, lai izdarītu noziegumus jau pēckara periodā.

Kā jau ierasts, ieroči pirms nodošanas komersantam iznīcināšanai, tiek padarīti šaušanai nederīgi. Arī izjauktās detaļas sabojātas tā, lai tās nevarētu „samontēt” vienotā, šaušanai derīgā ierocī.

Bet šā gada ceturtajā darba darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši dažādas mantas 13 krimināllietās un 11 administratīvajās lietās. Tai skaitā 12 transporta līdzekļus, kas nav saistīti ar pārkāpumiem ceļu satiksmē, kā arī 43 kastes ar kontrabandas cigaretēm, kā arī nelielu apjomu ar nelegālo alkoholu. Vēl pieņemtas glabāšanā 3 tonnas 772 litri metanola, kas izņemti kāda kriminālprocesa ietvaros un gandrīz divi tūkstoši tukšu pudeļu.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Getliņu poligonā ar aģentūrai piederošo šķeldotāju iznīcināja 189 tūkstošus paciņu ar kontrabandas cigaretēm. Piedrujas ielas teritorijā iznīcināts neliels daudzums brāgas un cita nelegālā alkohola.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 260 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 70 transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši tik pat automašīnas. Līdz ar to šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atkal atradās 260  transporta līdzekļi.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra 2016.gadā iznīcinājusi pirmo kontrabandas cigarešu kravu

2016.gada 14.janvārī Izņemto lietu nodaļas darbinieki sadarbībā ar Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbiniekiem Getliņu poligonā ar aģentūrai piederošo šķeldotāju, neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, iznīcināja šā gada pirmo kontrabandas cigarešu kravu. Atkritumos tika sasmalcinātas un „izpūstas” 185 tūkstoši cigarešu paciņas – tātad – 4 miljoni 360 tūkstoši cigarešu. Pagājušā gada nogalē iegādātais šķeldotājs ( foto)  ir krietni jaudīgāks un tajā ir iespēja smalcināt cigaretes uzreiz lielajās iepakojuma kastēs. Līdz ar to samazinās laiks, kurš vairs nav jāpatērē, lai katru iepakojumu atvērtu un cigaretes šķeldotājā ievietotu pa blokiem.

Šoreiz kontrabandas cigarešu iznīcināšanu vēroja un fotografēja arī portāla Apollo reportiere Sabīne Košeļeva  un ar viņas veidoto reportāžu var iepazīties interneta vietnē.

http://apollo.tvnet.lv/zinas/foto-ka-notiek-kontrabandas-cigaresu-iznicinasana-getlinos/717993

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra 2015.gada nogalē pabeigusi remontu vairākos iekšlietu sistēmas objektos

Nodrošinājuma valsts aģentūras Latgales  reģiona darbinieki sadarbībā ar komersantu ir veikuši fasādes remontu Meikšānu robežpārejas punktā Zilupes novadā, Pasienas pagastā, kā arī , atjaunojuši  balkonu  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ēkai Preiļos, Aglonas ielā 20.
 
Bet šā gada pirmajā darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēmuši glabāšanā dažādas mantas  15 administratīvajās lietās un 14 kriminālprocesos. pieņemtas glabāšanā 353 cigarešu paciņas, kā arī 22 iepakojumi ar cigaretēm, 130 litrus brāgas, kandžas aparātu un trīs kases aparātus. Īpašniekiem, pircējiem vai procesu virzītājiem nodotas dažādas mantas 5 kriminālprocesos un 4 administratīvajās lietās, tai skaitā 405 traktoru riepas.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki Piedrujas ielas teritorijā iznīcināja 50 litrus konfiscētās brāgas, kriminālprocesu ietveros atsavinātus sporta apavus, USB ierīces un piezīmju klades.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 300 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 52 transporta līdzekļi un īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 74 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 276 transporta līdzekļi