Lapas karte Sākums
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Jaunumi

Nodrošinājuma valsts aģentūra „rekordīsā” laikā iznīcina 3 miljonus 499 tūkstošus 800 cigarešu

Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki Getliņu atkritumu poligonā sasmalcināja 201 tūkstoti 540 paciņas kontrabandas cigarešu paciņu. Visas cigaretes iznīcinātas ar aģentūrai piederošo šķeldotāju, bez komersantu palīdzības.

Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēma glabāšanā dažādas mantas 14 krimināllietās un 9 administratīvā pārkāpuma lietās. Tai skaitā - 2. jūlijā - 3 miljonus  499 tūkstošus 800 cigaretes, kuras jau nākamajā dienā tika iznīcinātas. Līdz ar to nebija nepieciešami pārkraušanas darbi un tika ietaupīti NVA līdzekļi.

No policijas tika pārņemts un dzīvnieku patversmei „Ulubele” atbildīgā glabāšanā nodots suns. Kā izrādījās, tas bija „bēdīgi slavenais” suns, kurš Juglā sakoda savu saimnieci. Taču, kā NVA informēja „Ulubeles” saimniece Ilze Džonsone, suns patversmē uzvedas adekvāti un nav agresīvs, tādēļ policija un patversmes darbinieki šobrīd noskaidro, vai saimnieces nepareizā attieksme pret dzīvnieku nav bijis iemesls agresīvajam uzbrukumam.  

Iepirkumu un realizācijas nodaļā pagājušajā nedēļā veikta viena transporta līdzekļu realizācija, kuras laikā pārdotas 13 automašīnas.

Nekustamo īpašumu nodaļa sadarbībā ar komersantu pabeigusi Gulbenes policijas iecirkņa ārējo kāpņu remontdarbus. (Attēlā). Šobrīd ne tikai policijas, bet arī Gulbenes prokuratūras apmeklētājiem nebūs pamata apgalvot, ka policistus un prokurorus nevar apmeklēt, jo „kājas ķeras”.

Nodrošinājuma valsts aģentūra turpmāk varēs uzglabāt vēl vairāk konfiscētās degvielas

Šā gada pirms un pēcjāņu darba nedēļās Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki  kā jau ierasts iznīcinājuši lielu daudzumu kontrabandas cigarešu. Šoreiz – 409 404 paciņas vai precīzāk – 8 miljonus 188 tūkstošus 80 cigaretes.

Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēma glabāšanā dažādas mantas 31 krimināllietā un 7 administratīvā pārkāpuma lietās. Tai skaitā – 27 tvertnes, katra 100 litru tilpumā ar degvielu un  34 000 000 cigarešu. Šajā laika posmā iznīcināts arī 1281 litrs brāgas.

Iepirkumu un realizācijas nodaļā divās nedēļās veiktas četras transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas  27 automašīnas.

Nodrošinājuma valsts aģentūras Krustpils ielas teritorijā ir renovētas divas 25 tonnu tilpuma degvielas tvertnes. Tvertnes, kuras pirms tam nebija lietošanas kārtībā, ir iztīrītas, nokalibrētas, tām ir apmainīti drošības vārsti un tās ir pārbaudītas uz spiediena izturību. Tvertnēm ir pievienots sertificēts un kalibrēts degvielas sūknis, ar kura palīdzību degvielu vai gan iesūknēt tvertnēs, gan arī izsūknēt precīzu daudzumu. Līdz ar to NVA ietaupīs līdzekļus, jo izņemtā kontrabandas degviela vairs nebūs jāglabā pie komersanta.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra četru dienu laikā iznīcina vairāk kā 12 miljonus kontrabandas cigarešu

Šā gada 24.un 25. darba nedēļu četrās dienās Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki Getliņu atkritumu poligonā sasmalcināja 638 tūkstošus cigarešu paciņu. Kopumā atkritumos tika „aizpūsti” 12 miljoni 760 tūkstoši cigarešu. Viss lielais cigarešu apjoms tika iznīcināts ar aģentūrai piederošo šķeldotāju, bez komersantu palīdzības. Vēl šajā laika posmā iznīcinātas arī divas tonnas nelegālā alkohola.

Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēma glabāšanā piecus transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemti glabāšanā  45 tūkstoši izņemto kontrabandas   cigarešu paciņu, pusotra tonna degvielas un 16 ar pusi tonnas nelegālā alkohola – 2110 piecu litru kannas un 800 pudeles.

Iepirkumu un realizācijas nodaļā divās nedēļās veiktas sešas transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 19automašīnas.

Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki saņēmusī ērtus un kvalitatīvus darba apģērbus. ( Attēlos)

 

Paldies par darbu

Šodien, 17.jūnijā Nodrošinājuma valsts aģentūrā pēdējā darba diena ir Izņemto lietu nodaļas vadītāja vietniekam Agrim Zīlem. Strādājot aģentūrā, Agris par godprātīgu darbu ir saņēmis gan Iekšlietu ministrijas, gan Nodrošinājuma valsts aģentūras apbalvojumus.


Nodrošinājuma valsts aģentūras vadība un kolektīvs pateicas Agrim par vienmēr labi padarīto darbu un novēl veiksmi arī turpmākajās darba gaitās.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra iznīcina kārtējās nelegālā alkohola ražotnes „atliekas”

Pagājušajā piektdienā, 15.maijā Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki Nodrošinājuma valsts aģentūras Piedrujas ielas teritorijā iznīcināja kārtējos 500 litrus nelegālā alkohola. Iznīcināmais alkohols bija izņemts vairākos administratīvos un kriminālprocesos, tādēļ sapakots visdažādākā izmēra tarā. Taču, pēc visa spriežot, kādā no krimināllietām bija likvidēta nelegālā alkohola „krūmu rūpnīca”, jo iznīcināšanai bija nodots viss, kas nepieciešams, lai viltotu oriģinālo alkoholu. Iznīcinātas tika gan tukšās pudeles, gan etiķetes, gan korķi, kā arī jau tirdzniecībai sagatavotais gatavais „produkts”. Šoreiz iznīcināšanas procesu ar lielu interesi vēroja arī interneta portāla TVNET žurnālists un operators. Viņu sagatavoto materiālu var apskatīt portālā TVNET „Alkohola iznīcināšanas procedūra ir smakojoša un darbietilpīga.” 
 http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/560081-

Vēl šā gada 20. darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pieņēma glabāšanā sešus transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem.  Pārņemti glabāšanā  440 tūkstoši izņemto kontrabandas   cigarešu paciņu, 200 litri nelegālā alkohola, kā arī 9 tonnas 200 litri degvielas. Valsts ieņēmumu dienestam nodotas dažādas mantas 42 kontroles lietās.

Kā jau ierasts, arī Getliņu poligonā ar aģentūras šķeldotāju tika iznīcināts kārtējais kontrabandas cigarešu daudzums. Izņemto lietu nodaļas un Materiāli tehniskās apgādes nodaļas darbinieki sasmalcināja 40 tūkstošus cigarešu paciņu.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 326 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 70 transporta līdzekļi, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 85 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 290 automašīnas.

Iepirkumu un realizācijas nodaļa pagājušajā nedēļā veica vienu transporta līdzekļu realizāciju, kuras laikā utilizācijai pārdotas deviņas automašīnas.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra pašu spēkiem iznīcina aizvien lielākus kontrabandas cigarešu daudzumus

Šā gada 18.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki Piedrujas ielas teritorijā iznīcinājuši vienu tonnu nelegālā krimināllietu ietvaros atsavinātā alkohola. Getliņu poligonā ar aģentūras šķeldotāju sasmalcināti 10 miljoni 240 tūkstoši cigarešu. Eko ostā sadarbībā ar komersantu iznīcināti 800 litri nelegālās degvielas.

Pieņemti glabāšanā septiņi transporta līdzekļi, 10 000 paciņu kontrabandas cigarešu un astoņas tonnas alkohola. Pārņemts glabāšanā arī jūras konteiners un liela izmēra tabakas smalcināmā līnija.

Valsts ieņēmumu dienestam nodoti 12 kaķi, kā arī mantas 43 kontroles lietās.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 259 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemts 91 transporta līdzeklis, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 73 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 312 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica trīs transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 13 automašīnas.

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienai apbalvoti Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki

Ceturtdien,30.aprīlī,  svinīgajā apbalvošanas pasākumā par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 25.gadadienai par priekšzīmīgu dienesta un darba pienākumu izpildi un sakarā ar Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu tika apbalvoti vairāki Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki.

Ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu tika apbalvota Sarmīte Biuka, Administratīvās nodaļas vecākā referente un Aleksandrs Romanovs, Bruņojuma un materiālo rezervju nodaļas ieroču tehniķis. Iekšlietu ministrijas Pateicību saņēma Kaspars Kols, Izņemto lietu nodaļas vecākais referents, Ilze Rudzīte, Bruņojuma un materiālo rezervju nodaļas vecākā referente un Liene Kirķe, Izdevumu piedziņas nodaļas vecākā referente.

Nodrošinājuma valsts aģentūras apbalvojumu „Nopelnu zīme” saņēma Uģis Liepiņš, Izņemto lietu nodaļas uzskaitvedis, Aivars Kurciņš, Bruņojuma un materiālo rezervju nodaļas apsargs, Ainārs Skudra, Nekustamo īpašumu nodaļas Daugavpils sektora namu pārzinis, Dzintars Kalvāns, Nekustamo īpašumu nodaļas Daugavpils sektora namu pārzinis, Sandris Čubars, Nekustamo īpašumu nodaļas Ludzas sektora namu pārzinis, Raivo Krūzbergs, Nekustamo īpašumu nodaļas Kurzemes sektora namu pārzinis, Nikolajs Kožeurovs , Nekustamo īpašumu nodaļas Kurzemes sektora namu pārzinis, Ilona Božeņecka, Nekustamo īpašumu nodaļas Vidzemes sektora vecākā referente un Ieva Rekšņa, Administratīvās nodaļas vecākā referente.

Mēs lepojamies ar saviem kolēģiem un vēlreiz sveicam viņus!

 

Sveicam kolēģus!

Šodien, 24.aprīlī, Iekšlietu ministrijas svinīgajā pasākumā tika pasniegti Latvijas Republikas Ministru kabineta un Iekšlietu ministrijas apbalvojumi.

Par godprātīgu darbu un labiem darba rezultātiem ar Iekšlietu ministrijas apbalvojumu „Bronzas Goda zīme” tika apbalvoti arī divi Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki:


Nekustamo īpašumu nodaļas Uzskaites un attīstības daļas vecākā referente Liene Zaķe


Materiāli tehniskās apgādes nodaļas autovadītājs Valērijs Sobitņuks

Mēs sveicam kolēģus un esam lepni par Jums!

 

„Lielā talka” arī Nodrošinājuma valsts aģentūrā

Aprīlis visā Latvijā jau tradicionāli tiek saukts par „tīrības mēnesi”. Nu jau vairākus gadus tas saistās ar „Lielo talku”. Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki piektdienas pēcpusdienā pulcējās kopīgiem sakopšanas darbiem Piedrujas ielas teritorijā. Šogad tika sakopta ne tikai teritorija, bet arī viena no noliktavām.

Šā gada 16. darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pagājušajā nedēļā pieņēma glabāšanā 9 transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemtas glabāšanā 10 tūkstoši kontrabandas cigarešu paciņas, kā arī Latgales reģionā pārņemtas glabāšanā dažādas mantas 10 kontroles lietās.

Iepirkumu un realizācijas nodaļa pagājušajā nedēļā veica divas transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 18 automašīnas.

 

Divās nedēļās Nodrošinājuma valsts aģentūra iznīcina lielu daudzumu kontrabandas cigarešu

Pagājušajā nedēļā 8., 9. Un 10. aprīlī Izņemto lietu nodaļas darbinieki ar Nodrošinājuma valsts aģentūrai piederoši škeldotāju Getliņu poligonā iznīcināja lielu daudzumu kontrabandas cigarešu. Kopumā gaisā „izkūpēja”10 miljoni 300 tūkstoši cigarešu. Arī šajā nedēļā turpinās liela apjoma cigarešu iznīcināšana.
 
Vēl šā gada 135. darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pagājušajā nedēļā pieņēma glabāšanā 12 transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemtas glabāšanā aptuveni pus miljons izņemto kontrabandas cigarešu paciņas, aptuveni pus tonna nelegālā alkohola, 11 suņi un 30 kastes ar vāzēm. Piedrujas ielas teritorijā iznīcināti kārtējie 2000 litri nelegālā alkohola. Vēl iznīcinātas dažādas mantas 15 kontroles lietās.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 314 transporta līdzeklis. Glabāšanā pieņemti 106 transporta līdzekļi, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 74 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 346 automašīnas.

Iepirkumu un realizācijas nodaļa pagājušajā nedēļā veica divas transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 19 automašīnas.