Lapas karte Sākums
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Jaunumi

Ēnu diena Nodrošinājuma valsts aģentūrā

Trešdien, 12. februārī Nodrošinājuma valsts aģentūrā norisinājās Ēnu dienas pasākums, kura ietvaros skolēni ēnoja trīs amatu pārstāvjus Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu, apsardzes un tehniskā atbalsta departamentā (Rīgā), un vienu – Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta Kurzemes reģionālā nodaļā (Liepājā).

Skolēniem bija iespēja iepazīt Nodrošinājuma valsts aģentūras darbību, satikt un aprunāties ar iestādes direktoru Ēriku Ivanovu, apmeklēt izņemto transportlīdzekļu stāvlaukumus, izņemtās mantas noliktavas, kā arī klātienē apskatīt vietu, kur nesen ir atklāta un likvidēta nelegāla cigarešu ražotne (viena no lielākajām nelegālo cigarešu ražotnēm Latvijas vēsturē). Skolēni apskatīja transportlīdzekļus no negadījumu vietām uz ceļiem (arī ar letālām sekām), detalizēti iepazina procesu, kas notiek, ja autovadītājs brauc reibumā un pārkāpj likumu. Viena no ēnām” bija pat mērojusi garo ceļu no Daugavpils, lai ēnotu Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieku Rīgā.

Kurzemes reģionālajā nodaļā (Liepājā) tika ēnots nodaļas vadītājs, viņa ēna” klātienē novēroja ikdienas darbu, kas saistīts ar nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas procesiem.

Aģentūras darbinieku ēnām” bija iespēja uzzināt, kāda izglītība un iemaņas ir nepieciešamas, lai strādātu Nodrošinājuma valsts aģentūrā. Direktors atzīmēja, ka aģentūras darba lauks ir ļoti plašs, ir nepieciešami dažādu profesiju pārstāvji, ka arī aicināja jauniešus nākotnē pievienoties aģentūras kolektīvam.

Pateicamies mūsu  ēnām” par interesi un lieliski pavadītu dienu un gaidām mūsu pulkā!

 

Izmaiņas defektu pieteikšanas kārtībā

Aģentūra informē, ka no 2020.gada 12.februāra mainās aģentūras apsaimniekošanā esošajos objektos konstatēto defektu pieteikšanas kārtība.

Turpmāk defektus (incidentus) jāpiesaka Iekšlietu ministrijas Informācijas centra Pakalpojumu dienestam:

  • rakstot uz e-pastu mail , vai

  • zvanot pa tālruni 672 19111.

Turpmāk pieteicējs, sūtot defektu pieteikumu uz iepriekš lietotajiem e-pastiem, saņems automātisku paziņojumu par to, ka mainījusies defektu pieteikšanas kārtība un nosūtītais defekta pieteikums NAV REĢISTRĒTS.

Savukārt par konstatētajiem defektiem nekustamajos īpašumos, kurus apsaimnieko VAS ”Valsts nekustamie īpašumi”, lūdzam sazināties ar VAS VNĪ atbalsta dienestu pa e-pastu mail vai tālruni 80002000. Tas it īpaši attiecas uz sekojošiem objektiem:

  • Čiekurkalna 1.līnija 1 un Gaujas iela 15, Rīga

  • Matīsa iela 9 un 11, Rīga

  • Rūdolfa iela 5, Rīga

  • Kr.Valdemāra iela 1A, Rīga

 

Atgādinām, ka defekts ir neplānota, pēkšņa, ārkārtas vai avārijas situācija, kas prasa steidzamu vai nekavējošu reakciju (lokalizāciju, novēršanu) utt. Piemēram, telpas kosmētiskais remonts nav defekts, šādi darbi ir plānojami un piesakāmi vispārējā kārtībā kā priekšlikumi nākamā gada būvju atjaunošanas, pārbūves, restaurācijas un nojaukšanas darbu plānam.

 

Pieteiktas divas būves skatei „Gada labākā būve Latvijā 2019”!

Skatē „Gada labākā būve Latvijā 2019” divās nominācijās ir arī Nodrošinājuma valsts aģentūras būves

Skates Gada labākā būve Latvijā 2019” otrajai kārtai žūrija – 48 eksperti, kuri pārstāv 24 būvniecības nozares organizācijas, ir izvirzījuši 85 būves. Tostarp arī Nodrošinājuma valsts aģentūras būves nominācijās:

  • Publiskā jaunbūve”. Ugunsdzēsēju DEPO kopā ar administratīvo ēku. Jaunpils iela 13, Rīga;

 

  • Pārbūve”. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa administratīvā ēka. Piebalgas iela 89, Cēsis.

 

 

Skates otrajā kārtā, kas ilgs visu februāri, žūrija dosies braucienos pa visu Latviju, lai vērtētu būves dabā un tiktos ar iesaistītajām personām un iestādēm.

 

Vairāk informācijas: http://gadabuve.lv/index.php/2020/02/05/buvniecibas-nozares-eksperti-izvirza-buves-skates-gada-labaka-buve-latvija-2019otrajai-kartai/

Dalāmies ar sasniegumiem arī sociālajos tīklos: https://www.facebook.com/gadabuve/photos/a.2808764229185468/2808773252517899/?type=3&theater

Piedalies Ēnu dienā Nodrošinājuma valsts aģentūrā!

Šā gada 12. februārī visā Latvijā norisināsies karjeras izglītības programmas Ēnu dienas pasākumi, kurā piedalīsies arī Nodrošinājuma valsts aģentūra.

Tā būs lieliska iespēja 7.-12. klašu skolēniem apmeklēt valsts iestādi, kas ikdienā nav atvērta ikvienam apmeklētājam bez iepriekšējās pieteikšanās. Šoreiz skolēni varēs ēnot trīs amatu pārstāvjus Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu, apsardzes un tehniskā atbalsta departamentā (Rīgā), iepazīstot procesus kontrabandas preču glabāšanā un iznīcināšanā, kā arī novērtējot sekas darbībām, kas tiek veiktas, braucot ar automobili reibuma stāvoklī, un divus – Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta Kurzemes reģionālā nodaļā (Liepājā), novērojot klātienē ikdienas darbu, kas saistīts ar nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas procesiem.

Kurā izglītības iestādē jāmācās, lai strādātu Iekšlietu ministrijas padotības iestādē? Kāda izglītība un iemaņas ir nepieciešamas? Šādus un līdzīgus jautājumus skolēni varēs uzdot Nodrošinājuma valsts aģentūras pārstāvjiem. 12. februārī gaidīsim ciemos! Pieteikties

Ja ir jautājumi vai neskaidrības, lūdzam rakstīt uz e-pastu mail vai zvanīt pa tālr. 67219299, mob. +371 27306454

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

 

Iepirkumu plāns 2020. gadam

Nodrošinājuma valsts aģentūra savā pircēja profilā elektronisko iepirkumu sistēmā https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/1097 ir publicējusi iepirkumu plānu 2020.gadam.

Aģentūra kopumā 2020.gada laikā plāno veikt iepirkumus par kopējo summu 29,9 mlj. euro, no kuriem lielākā daļa ir Iekšlietu ministrijas iestāžu vajadzībām organizētie iepirkumi. Tā aģentūra 2020.gada laikā plāno organizēt iepirkuma procedūras gan darbinieku veselības apdrošināšanas pakalpojumu, gan transportlīdzekļu apdrošināšanas pakalpojumu saņemšanai, kuru rezultātā iepirkuma līgumus slēgs visas iekšlietu nozares iestādes. Apjomīgi iepirkumi plānoti arī transportlīdzekļu remonta pakalpojumu sniedzēju izvēlei Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts robežsardzes un Nodrošinājuma valsts aģentūras vajadzībām. Lai nodrošinātu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta transportlīdzekļu atjaunināšanu tuvāko trīs gadu laikā, Nodrošinājuma valsts aģentūra kopīgi ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta speciālistiem organizēs atklātu konkursu.

Apjomīgs iepirkums plānots arī Valsts policijas, Valsts robežsardzes vajadzībām, kā arī citām Iekšlietu ministrijas padotībā esošajām iestādēm, izvēloties sadarbības partneri individuālo kameru (t.s. body kameru) piegādei turpmāko četru gadu laikā.

Turpinot īstenot energoefektivitātes pasākumus, 2020.gada laikā plānots izvēlēties būvkomersantu četru ēku Ezermalas ielā, Rīgā pārbūvei.

Nodrošinājuma valsts aģentūra aicina sekot tās tīmekļvietnē un pircēja profilā publicētajai informācijai par iepriekšējām apspriedēm ar piegādātājiem, kuru laikā iepirkuma komisija paredzējusi veikt diskusijas par tehniskās specifikācijas un pretendentu atlases prasībām, uzklausīt tirgus dalībnieku viedokli par iespējām tās izpildīt.

Nodrošinājuma valsts aģentūra aicina uz produktīvu sadarbību tās plānoto iepirkumu īstenošanā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Nodrošinājuma valsts aģentūras Administratīvi-juridiskā un iepirkumu nodrošinājuma departamenta Iepirkumu un realizācijas nodaļas vadītāja Inga Ābrāma

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra e-izsolē pārdod valsts nekustamo īpašumu Jelgavā

Izsoles sākums – 2020. gada 24. janvāris, izsoles noslēgums – 2020. gada 24. februāris plkst. 13:00.

Nodrošinājuma valsts aģentūra elektroniskā izsolē Elektronisko izsoļu vietnē (https://izsoles.ta.gov.lv) ar augšupejošu soli pārdod valsts nekustamo īpašumu: Tērvetes ielā 263, Jelgavā (nekustamā īpašuma kadastra Nr. 0900 029 0596), kas sastāv no  zemes vienības (zemes vienības kadastra apzīmējums 0900 029 0596) 0,1517 ha platībā un būves (būves kadastra apzīmējums 0900 029 0596 001). Izsoles sākumcena EUR 33 325. Izsoles solis – EUR 333.

Personām, kas vēlas piedalīties izsolē, līdz 2020. gada 10. februārim  jāiemaksā nodrošinājuma summa 10% apmērā no izsolāmā nekustamā īpašuma sākumcenas Nodrošinājuma valsts aģentūras norēķinu kontā Nr. LV59TREL814065106200B, un, izmantojot Elektronisko izsoļu vietni, jānosūta lūgums autorizēt to dalībai izsolē.

Par nosolīto objektu jānorēķinās divu nedēļu laikā,  maksājumus veicot pilnā apmērā.

Visām personām, kurām uz nekustamo īpašumu ir tiesības, kas nepieļauj tā pārdošanu izsolē, jāpiesaka savas prasības tiesā līdz izsoles noslēguma dienai.

 

Saskaņot objekta apskates laiku var pa tālr. 67219220, 28374547.

 

Veikta ieroču un speciālo līdzekļu iznīcināšana

2019. decembrī Nodrošinājuma valsts aģentūra veica ieroču un speciālo līdzekļu iznīcināšanu.

Ieroču metāliskās sastāvdaļas bija mehāniski deformētas un izkausētas metāla pārstrādes krāsnī. Kopumā tika iznīcināti dažāda veida ieroči un to sastāvdaļas – 412 gab., dažāda veida speciālie līdzekļi – 4 gab.

 

Olaines ugunsdzēsības depo veikti energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi

Nodrošinājuma valsts aģentūra ir pabeigusi Olaines ugunsdzēsības depo ēkas Rīgas ielā 14, Olainē, energoefektivitātes paaugstināšanas un citus nepieciešamos ēkas atjaunošanas darbus. Šā gada 3. janvārī Olaines novada pašvaldības būvvaldes komisija novērtēja veiktos būvdarbus un pieņēma ēku ekspluatācijā.

Pēc veiktajiem darbiem uzlabojusies ugunsdzēsības depo ēkas siltumnoturība un pozitīvi ietekmēta energoresursu efektīva izmantošana, uzlaboti ēkas lietotāju darba un sadzīves apstākļi, uzlabots ēkas ārējais izskats, kā arī palielināts tās kalpošanas laiks.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas ietvaros tika veiktas kompleksas aktivitātes: ārsienu siltināšana, logu un durvju ailu siltināšana, veco logu nomaiņa, veco koka ārdurvju (t.sk. lūku) nomaiņa, pagraba pārseguma siltināšana, pamatu siltināšana (t.sk. redzamas daļas jeb cokola), jumta siltināšana, ieklājot jaunu hidroizolācijas slāni, karstā ūdens sistēmas cauruļvadu siltumizolācijas nomaiņa, apkures sistēmas atjaunošana, esošās apgaismojuma sistēmas nomaiņa pret energoefektīvu LED apgaismojuma sistēmu, veco pašteces sadzīves kanalizācijas stāvvadu nomaiņa, drenu ūdens un lietus ūdens ārējās kanalizācijas atjaunošanas darbi, izbūvējot infiltrācijas lauku.

Ēkas atjaunošanas darbi tika veikti ERAF darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts un dzīvojamās ēkās” 4.2.1.2.pasākuma „Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts ēkās” pirmās projektu iesniegumu atlases kārtas īstenošanas projekta  Nr.4.2.1.2/17/I/031 „Paaugstināt valsts ēkas Rīgas ielā 14, Olainē, Olaines novadā energoefektivitāti” ietvaros.

Ēkas atjaunošanas darbus veica pilnsabiedrība „Anzāģe un Build Invest Latvia”, vienotais reģistrācijas numurs 40203068135, būvuzraudzību nodrošināja sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Būvētika”, vienotais reģistrācijas numurs 40103446440 un autoruzraudzību – SIA „JaunRīga ECO”, vienotais reģistrācijas numurs 40103680902.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra veic izņemtās mantas un lietisko pierādījumu iznīcināšanu

Pērnā gada nogalē veikta lietisko pierādījumu iznīcināšana četrpadsmit kriminālprocesos un izņemtās mantas iznīcināšanas divās administratīvā pārkāpuma lietās.

2019. gada 23. decembrī, Ludzas pilsētā tika iznīcināts apzīmogots maiss ar pudelēm ar šķidruma atlikumiem pēc ekspertīzes, divas apzīmogotas alumīnija kannas ar šķidrumu un apzīmogots iepakojums ar tukšām pudelēm pēc ekspertīzes.

 

 

Tai pašā dienā SIA „ALAAS” sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonā „Križevņiki” kopumā tika iznīcināti 1190041 iepakojumi un 2 paciņas ar cigaretēm (cigarešu markas: „Winston Blue”, „Rothmans”, „Premjer”, („NZ Gold” „Minsk Capital QS”), „NZ2 Superslims”, „Queen Super Slims”, „NZ8”).

Valsts ēka Gaitnieku ielā 2A, Gulbenē, pēc uzlabošanas un atjaunošanas darbiem tika pieņemta ekspluatācijā

Nodrošinājuma valsts aģentūra ir pabeigusi valsts ēkas Gaitnieku ielā 2A, Gulbenē, energoefektivitātes paaugstināšanas, apkures sistēmas atjaunošanas un citus nepieciešamos ēkas atjaunošanas darbus. 2019. gada 18. un 27. decembrī Gulbenes novada Būvvaldes komisija novērtēja veiktos būvdarbus un ēku pieņēma ekspluatācijā.

Ēkas atjaunošanas darbi tika veikti Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.1.specifiskā atbalsta mērķa “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts un dzīvojamās ēkās” 4.2.1.2.pasākuma “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts ēkās” pirmās projektu iesniegumu atlases kārtas īstenošanas projekta Nr.4.2.1.2/18/I/011 “Paaugstināt valsts ēkas Gaitnieku ielā 2A, Gulbenē, energoefektivitāti” ietvaros.

Projekta Nr.4.2.1.2/18/I/011  ietvaros un ar valsts līdzekļu līdzfinansējumu tika veiktas kompleksas aktivitātes: fasādes sienu siltināšana, cokola siltināšana, ēkas aizsargapmales izbūve, vējtvera pārseguma siltināšana, jumta seguma un ūdens noteku ierīkošana, logu nomaiņa pret jauniem PVC logiem, ārdurvju nomaiņa, ēkas apkures sistēmas un siltummezgla atjaunošana, lieveņa, kāpņu un uzjumteņa  atjaunošana, vides pieejamības nodrošināšana (invalīdu pacēlāja uzstādīšana), logu metāla režģu un aizsargžalūziju uzstādīšana.

Ēkas atjaunošanas darbus veica sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Ozolmājas”, reģistrācijas numurs 43201016545,  būvuzraudzību nodrošināja sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Būvētika”, reģistrācijas numurs 40103446440, un autoruzraudzību – akciju sabiedrība “Komunālprojekts” , reģistrācijas numurs 40003005372. Ēkas atjaunošanas darbi tika uzsākti 2019. gada jūlijā. Atjaunotajā ēkā atrodas Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknis.

Pēc veiktajiem darbiem uzlabosies ēkas siltumnoturība un tiks pozitīvi ietekmēta energoresursu efektīva izmantošana, uzlabosies Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa amatpersonu, darbinieku darba apstākļi, kā arī tika uzlabots ēkas ārējais izskats un palielināts tās kalpošanas laiks.