Lapas karte Sākums
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Jaunumi

Sveicam kolēģus!

Šodien, 24.aprīlī, Iekšlietu ministrijas svinīgajā pasākumā tika pasniegti Latvijas Republikas Ministru kabineta un Iekšlietu ministrijas apbalvojumi.

Par godprātīgu darbu un labiem darba rezultātiem ar Iekšlietu ministrijas apbalvojumu „Bronzas Goda zīme” tika apbalvoti arī divi Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki:


Nekustamo īpašumu nodaļas Uzskaites un attīstības daļas vecākā referente Liene Zaķe


Materiāli tehniskās apgādes nodaļas autovadītājs Valērijs Sobitņuks

Mēs sveicam kolēģus un esam lepni par Jums!

 

„Lielā talka” arī Nodrošinājuma valsts aģentūrā

Aprīlis visā Latvijā jau tradicionāli tiek saukts par „tīrības mēnesi”. Nu jau vairākus gadus tas saistās ar „Lielo talku”. Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki piektdienas pēcpusdienā pulcējās kopīgiem sakopšanas darbiem Piedrujas ielas teritorijā. Šogad tika sakopta ne tikai teritorija, bet arī viena no noliktavām.

Šā gada 16. darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pagājušajā nedēļā pieņēma glabāšanā 9 transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemtas glabāšanā 10 tūkstoši kontrabandas cigarešu paciņas, kā arī Latgales reģionā pārņemtas glabāšanā dažādas mantas 10 kontroles lietās.

Iepirkumu un realizācijas nodaļa pagājušajā nedēļā veica divas transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 18 automašīnas.

 

Divās nedēļās Nodrošinājuma valsts aģentūra iznīcina lielu daudzumu kontrabandas cigarešu

Pagājušajā nedēļā 8., 9. Un 10. aprīlī Izņemto lietu nodaļas darbinieki ar Nodrošinājuma valsts aģentūrai piederoši škeldotāju Getliņu poligonā iznīcināja lielu daudzumu kontrabandas cigarešu. Kopumā gaisā „izkūpēja”10 miljoni 300 tūkstoši cigarešu. Arī šajā nedēļā turpinās liela apjoma cigarešu iznīcināšana.
 
Vēl šā gada 135. darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pagājušajā nedēļā pieņēma glabāšanā 12 transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemtas glabāšanā aptuveni pus miljons izņemto kontrabandas cigarešu paciņas, aptuveni pus tonna nelegālā alkohola, 11 suņi un 30 kastes ar vāzēm. Piedrujas ielas teritorijā iznīcināti kārtējie 2000 litri nelegālā alkohola. Vēl iznīcinātas dažādas mantas 15 kontroles lietās.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 314 transporta līdzeklis. Glabāšanā pieņemti 106 transporta līdzekļi, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 74 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 346 automašīnas.

Iepirkumu un realizācijas nodaļa pagājušajā nedēļā veica divas transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 19 automašīnas.

 

Iepirkumu uzraudzības birojs apmāca iekšlietu sistēmas darbiniekus iepirkumu konkursu rīkošanā

2015.gada 1.aprīlī IeM konferenču zālē notika seminārs publisko iepirkumu jomā, kuru vadīja Iepirkumu uzraudzības biroja Metodoloģijas departamenta direktore Agnese Irmeja. Seminārā piedalījās visu Iekšlietu ministrijas iestāžu nodarbinātie, kopskaitā 85 dalībnieki, kuri darbojas iepirkumu jomā. Seminārā tika apskatītas tādas tēmas kā iepirkuma komisija, amatpersonu atbildība, atlases prasības un kļūdas, kā arī iepirkuma līguma grozījumi un termiņš. Apmācības organizēja NVA ar mērķi papildināt nodarbināto un iepirkuma komisijās deleģēto iestāžu pārstāvju zināšanas, kas noderētu darbam iepirkuma komisijās.
Bet šā gada 13. darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pagājušajā nedēļā pieņēma glabāšanā astoņus transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemtas glabāšanā desmit tūkstoši  cigarešu paciņas,  Piedrujas ielas teritorijā iznīcināti kārtējie 2500 litri nelegālā alkohola. Getliņu poligonā ar aģentūras šķeldotāju  iznīcinātas 37 000 paciņas cigarešu.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 331 transporta līdzeklis. Glabāšanā pieņemti 85 transporta līdzekļi, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 99  automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 317 automašīnas.

Iepirkumu un realizācijas nodaļa pagājušajā nedēļā veica divas transporta līdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas deviņas automašīnas.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūras suņu „kolektīvā”- jau trešais sargsuns

Pagaidām gan vēl jauno, tikai piecus mēnešus veco vācu aitu šķirnes sunīti Rumbu grūti nosaukt par nopietnu sargsuni. Taču dienās mazā kucīte izaugs par pilnvērtīgu, uzticamu un gudru dienesta sargsuni. Suni Nodrošinājuma valsts aģentūra Piedrujas ielas teritorijas apsargāšanai iegādājās no robežsardzes kinoloģijas dienesta. Rūpes par Rumbas audzināšanu ir uzņēmusies materiāli tehniskās apgādes nodaļas noliktavas pārzine Irēna Kursiša. Viņai savulaik ir bijusi pieredze suņu audzināšanā. Bet mazā Rumba jau ir kļuvusi par visu Piedrujas ielā strādājošo mīluli. Lai aug gudrs un uzticams sargs!

 2015.gada 12.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki Piedrujas ielas teritorijā iznīcinājuši 2500 litrus nelegālā krimināllietu ietvaros atsavinātā alkohola.  Getliņu poligonā ar aģentūras šķeldotāju sasmalcinātas 40 000 000 cigaretes. Eko ostā iznīcināta tonna nelegālās degvielas.

Pieņemti glabāšanā astoņi transporta līdzekļi, 20 000 paciņu kontrabandas cigarešu un pusotra tonna alkohola. Pārņemtas glabāšanā arī 16 tūkstoši litru tilpuma tvertnes, 135 akumulatori un 30 iepakojumi ar rotaļlietām.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 323 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 107 transporta līdzekļi, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 97 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 332 transporta līdzekļi.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica divas transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 12 automašīnas.

 

Ezermalas ielā izremontētas un aprīkotas jaunas darba telpas

Tuvākajā laikā 13 Nekustamo īpašumu nodaļas apsaimniekošanas un būvniecības daļas darbinieki pārcelsies strādāt uz Ezermalas ielu. Tuvojas nobeigumam remonts, ko veic Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu. Kopumā ir izremontēti pieci darba kabineti bijušajā Policijas akadēmijas mācību korpusa ceturtajā stāvā.

Trīs kabineti jau ir pilnībā mēbelēti, tajos ievilkts datoru tīkls un jau strādā cilvēki. Atliek vien pielikt žalūzijas plašajiem logiem. Divi kabineti vēl tikai gaida savus saimniekus.

Bet šā gada desmitajā darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pagājušajā nedēļā pieņēma glabāšanā piecus transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemtas glabāšanā 220 000 paciņas cigarešu, kā arī 12 transformatoru butaforijas, kurās kontrabandas ceļā šīs cigaretes ievestas Latvijā.

Piedrujas ielas teritorijā iznīcināti kārtējie 2500 litri nelegālā alkohola. Getliņu poligonā ar aģentūras šķeldotāju iznīcinātas 27 000 paciņas cigarešu.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 330 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 69 transporta līdzekļi, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 76 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 323automašīnas.

Iepirkumu un realizācijas nodaļa pagājušajā nedēļā veica vienu transporta līdzekļu realizāciju, kuras laikā tika realizēti ar mērķi utilizēt 19 spēkrati. Pagājušajā nedēļā notika četros kriminālprocesos izņemto lietisko pierādījumu un trīs administratīvo pārkāpumu lietās izņemto mantu realizācijas. To rezultātā tika realizētas auto detaļas, 1000 litru plastmasas tvertnes un portatīvais dators.

 

Ezermalas ielas dienesta viesnīcai izremontēts un tiek labiekārtots trešais stāvs

Tuvojas nobeigumam apjomīgais remonts, ko Ezermalas ielas dienesta viesnīcā veic Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu. Ir izremontēti visi trešā stāva numuriņi, kā arī koplietošanas telpas – dušas, virtuves un veļas mazgāšanai paredzētās telpas.

Numuriņos šobrīd notiek mēbeļu uzstādīšana. Virtuves ir aprīkotas ar elektriskajām plītīm, mikroviļņu krāsnīm, bet veļas mazgāšanas telpās ir modernas veļas mazgājamās mašīnas un žāvējamie aparāti, kā arī statīvi, kas paredzēti veļas žāvēšanai un gludināmie dēļi.

18.februārī notika Nekustamo īpašumu nodaļas namu pārziņu un sektoru vadītāju sapulce, kurā piedalījās arī aģentūras direktors Ēriks Ivanovs un direktora vietniece Vineta Silkane-Brača. Sapulcē tika pārrunāti pagājušā gada darba rezultāti un veicamie remontdarbi šogad, nodaļas darba organizācijas jautājumi, kā arī namu pārziņu pienākumi un atbildības jomas. Namu pārziņiem tika sniegta informācija par Aģentūras budžetu, pareizu līgumu noformēšanu un to termiņu kontroli, kā arī tika pārrunāti daudzi praktiski jautājumi, kas skar namu un dienesta dzīvokļu apsaimniekošanu.
 
Bet šā gada devītajā darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pagājušajā nedēļā pieņēma glabāšanā deviņus transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem. Pārņemtas glabāšanā 10 000 paciņas cigarešu. Pārņemti un ar komersanta palīdzību jau iznīcināti 20 000 tūkstoši litru nelegālā alkohola, kā arī glabāšanā pieņemta 21 tvertne, kur atradās šis alkohols un nelegālā alkohola ražošanas iekārta.

Piedrujas ielas teritorijā iznīcināti kārtējie 2500 litri nelegālā alkohola. Getliņu poligonā ar aģentūras šķeldotāju sasmalcināti divi miljoni 400 tūkstoši cigarešu. EKO ostā iznīcinātas divas tonnas nelegālās degvielas.

Nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūrai un komersantiem piederošajos stāvlaukumos glabājās 323 transporta līdzekļi. Glabāšanā pieņemti 93 transporta līdzekļi, bet īpašnieki no stāvlaukumiem paņēmuši 85 automašīnas. Šīs nedēļas sākumā Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersantiem piederošajos stāvlaukumos atradās 330 transporta līdzekļi.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu iznīcinājusi šā gada pirmo ieroču partiju

Šā gada septītajā darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūras Bruņojuma un materiālo rezervju nodaļas ieroču tehniķis Aleksandrs Romanovs komisijas klātbūtnē komersantam piederošajā krāsnī iznīcināja visai ievērojamu daudzumu šaujamieroča vienību – kopumā 236 ieročus. Ka jau vienmēr, to sortiments visai plašs – sākot no gāzes ieročiem, pistolēm, revolveriem un beidzot ar lielu daudzumu gludstobra medību ieročiem – bisēm.

Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu nodaļas darbinieki pagājušajā nedēļā pieņēma glabāšanā 12 transporta līdzekļus, kuri nav saistīti ar administratīvajiem pārkāpumiem, pārņemtas glabāšanā 210 000 paciņas cigarešu un 498 saliekamo krēslu, kā arī 14 tonnas degvielas. Latgales reģionā pārņemtas glabāšanā 124 990 paciņas cigarešu.

Piedrujas ielas teritorijā iznīcināti kārtējie 2500 litri nelegālā alkohola. Getliņu poligonā ar aģentūras šķeldotāju sasmalcināti viens miljons 600 tūkstoši cigarešu. Bet 10.februārī sadarbībā ar komersantu Getliņu poligonā „izpūsti gaisā” 14 miljoni 260 tūkstoši cigarešu. Ludzā iznīcināti 1210 litri brāgas, bet EKO ostā – 2,7 tonnas nelegālās degvielas.

Iepirkumu un realizācijas nodaļas darbinieki pagājušās nedēļas laikā veica divas transportlīdzekļu realizācijas, kuru laikā pārdotas 12 automašīnas.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki papildina zināšanas mācību semināros un piedalās IeM sacensībās

11.februārī Nodrošinājuma valsts aģentūrā notika seminārs tiem aģentūras darbiniekiem, kuriem, pildot amata pienākumus, bieži nākas būt iepirkuma komisiju sastāvā un jāpieņem visai nopietni lēmumi attiecībā uz precēm, kuras nepieciešamas pārējo iekšlietu sistēmas dienestu tiešo funkciju pilnvērtīgai izpildei.

Semināra laikā tika aplūkotas tādas tēmas kā iepirkuma komisijas locekļu darbība iepirkuma procedūras dokumentācijas sagatavošanā, iesniegto piedāvājumu izskatīšanā un vērtēšanā un iepirkuma līgumu noslēgšana.

Semināra laikā dalībnieki izskatīja arī tādus problēmjautājumus kā tehnisko specifikāciju sagatavošana un nepamatoti lēta piedāvājuma noteikšana.
Semināru vadīja Nodrošinājuma valsts aģentūras Iepirkumu un realizācijas nodaļas vadītāja Inga Melece.

Bet pagājušajā piektdienā, 6.februārī notika pirmās šīs sezonas Iekšlietu ministrijas spartakiādes sacensības. Tās risinājās galda tenisā un notika Latvijas Universitātes ķīmijas fakultātes sporta zālē. Šogad Nodrošinājuma valsts aģentūras sportiskie darbinieki dažādās sacensībās startē apvienotajā komandā, kurā ir dalībnieki gan no Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, gan Informācijas centra, gan Iekšlietu ministrijas.

Galda tenisa komandā startēja četri Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki. Visi sportiskie darbinieki bija no Izņemto lietu nodaļas – Irēna Kursiša - noliktavas pārzine, Uģis Liepiņš – uzskaitvedis, Mihaels Voroncovs – tehniskais darbinieks un Rūdolfs Ķēniņš – namu pārzinis. Austākais rezultāts šajās sacensībās bija Uģim Liepiņam – 6.vieta kopvērtējumā. Sveicam!

 

Ēnu dienas dalībnieki iepazīst iekšlietu nozares darbu

Trešdien, 11.februārī, Iekšlietu ministrijā un tās padotībā esošajās iestādēs notiek Ēnu diena, kas sniedz iespēju jauniešiem sekot līdzi iekšlietu nozares darba ikdienai.


Ēnu dienā aktīvi piedalās arī Iekšlietu ministrijas padotībā esošās iestādes – Valsts policija (VP), Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts robežsardze (VRS), Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) un Nodrošinājuma valsts aģentūra (NVA).


Valsts policijā skolēni iepazīstas ar VP struktūru, iecirkņu darbu un policista darba specifiku – skolēni “ēno” gan VP priekšnieku Intu Ķuzi, gan citus policijas darbiniekus. Savukārt VUGD skolēniem nodrošina iespēju “ēnot” ugunsdzēsējus visā Latvijā. VRS piedāvā skolēniem iepazīties ar VRS darba ikdienu un mācībām Valsts robežsardzes koledžā, kā arī ļauj  iepazīt ekspertīžu dienesta darbu un doties ekskursijā uz kuģi “Valpas”. PMLP “ēnotāji” iepazīstas ar nodaļu vadītāju un klientu apkalpošanas centru darbu. Nodrošinājuma valsts aģentūras ēnotāji seko līdzi publisko iepirkumu organizēšanai iekšlietu nozares vajadzībām.

 

Trīs „ēnas” šodien seko Nodrošinājuma valsts aģentūras Iepirkumu un realizācijas nodaļas vadītāja vietniecei Ilzei Zībergai.