Lapas karte Sākums
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Jaunumi

Nodrošinājuma valsts aģentūra plāno iepirkumu par dokumentu rakstiskās tulkošanas nodrošināšanu Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu vajadzībām uz diviem gadiem

Nodrošinājuma valsts aģentūrā 2018.gada 17.septembrī pulksten 10.00 Rīgā, Čiekurkalna 1. līnijā 1 k- 2, 207. kabinetā saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 18.panta otro daļu notiks apspriede ar piegādātājiem par plānoto iepirkuma procedūru dokumentu rakstiskās tulkošanas nodrošināšanai, noslēdzot vispārīgo vienošanos uz diviem gadiem. Apspriedē tiks izskatītas tehniskās specifikācijas, vispārīgās vienošanās un finanšu piedāvājuma projektos ietvertās prasības.
Interesenti apspriedei var pieteikties līdz 2018.gada 16.septembrim (ieskaitot), nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi iepirkumi@agentura.iem.gov.lv.
Nodrošinājuma valsts aģentūras izveidotā iepirkuma komisija nodrošinās apspriedes protokolēšanu un šā protokola kopija tiks elektroniski nosūtīta sanāksmes dalībniekiem.
Sīkāka informācija pieejama -
http://nva.iem.gov.lv/lat/iepirkuma-proceduru-dokumentacija

Nodrošinājuma valsts aģentūras uzraudzībā turpinās VUGD kompleksa celtniecība Rīgā, Jaunpils ielā

Katru nedēļu Rīgā, Jaunpils ielā, kur norit Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo un administratīvo telpu celtniecība, notiek būvsapulces. Būvsapulcēs piedalās Nodrošinājuma valsts aģentūras, VUGD, kā arī celtnieku un būvuzraugu pārstāvji. Šajās sanāksmēs tiek pārrunāti nedēļas laikā paveiktie un turpmāk plānotie darbi, apsekota jaunbūve, kā arī izanalizēti novēršamie trūkumi.

Šobrīd jaunbūvē turpinās ēkas fasādes apdare un siltināšana, kā arī torņa ārsienas mūrēšana. Auto garāžām tiek līmēta jumta virskārta, notiek ūdens noteku un zibensaizsardzības sistēmas montāža.

Ir jau izbūvēts ārējais gāzes vads un turpinās pievadceļu izbūve, uzsākta iekšpagalma bruģēšana. Iekštelpās turpinās apdares darbi - tiek montētas durvis un līmētas tapetes. Grīdu pamatnes izbūve telpās ir pabeigta un turpinās garāžās. Ir samontēti lielie vārti, pa kuriem turpmāk iebrauks un izbrauks ugunsdzēsēju glābēju mašīnas. 

Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu Latgales reģionā iznīcinājusi kārtējo kontrabandas cigarešu kravu

24.augustā Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki iznīcināja 9 tūkstošus 497 cigarešu paciņas, vai precīzāk - kopsummā 189 tūkstošus 922 cigaretes, kuras Latvijā ievestas kontrabandas ceļā.

Nodrošinājuma valsts aģentūras Latgales reģiona darbinieki ar aģentūrai piederošo šķeldotāju SIA ALAAS sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonā "Križevņiki" Rēzeknē iznīcināja šajā reģionā atsavinātās kontrabandas cigaretes. Cigaretes ievestas bez Latvijas valsts akcīzes markām no Krievijas un Baltkrievijas.

Iznīcinātās cigaretes pirms tam Nodrošinājuma valsts aģentūrai glabāšanā bija nodevuši Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas, kā arī Valsts policijas Preiļu, Ludzas un Rēzeknes iecirkņu policijas darbinieki.

Aģentūras 9. gadadiena

Pavisam nesen Nodrošinājuma valsts aģentūrai apritēja deviņi gadi. Kā jau ierasts, svinīgajā pasākumā pulcējās liels skaits aģentūras darbinieku. Savā uzrunā Nodrošinājuma valsts aģentūras direktors Ēriks Ivanovs pateicās ikvienam, kurš ar savu darbu ir veicinājis aģentūras darba atpazīstamību un godprātīgumu. Aģentūra šā gada laikā, pēc rūpīgi padarīta darba, ir saņēmusi Kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu.
Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs, sveicot aģentūras darbiniekus, uzsvēra Nodrošinājuma valsts aģentūras lielo nozīmi visas iekšlietu sistēmas darbā. Atbalsta funkcijas, ko veic Nodrošinājuma valsts aģentūra, atvieglo ikvienas iekšlietu sistēmas iestādes darbu, uzsvēra valsts sekretārs.
Svinīgajā pasākumā vairāki aģentūras darbinieki saņēma apbalvojumus par labi un izcili padarītu ikdienas darbu.

Nodrošinājuma valsts aģentūra plāno iepirkumu transportlīdzekļu pārvadāšanas un glabāšanas pakalpojumiem

Nodrošinājuma valsts aģentūrā 2018.gada 6.jūlijā pulksten 09.00, Rīgā, Čiekurkalna 1. līnijā 1 k- 2, 207. kabinetā saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 18.panta otro daļu notiks apspriede ar piegādātājiem par plānoto iepirkuma procedūru transportlīdzekļu pārvadāšanas un glabāšanas pakalpojumu saņemšanai uz diviem gadiem. Apspriedē tiks izskatītas tehniskās specifikācijas, iepirkuma līguma projektos ietvertās prasības.
Interesenti apspriedei var pieteikties līdz 2018.gada 5.jūlijam (ieskaitot), nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi iepirkumi@agentura.iem.gov.lv.
Nodrošinājuma valsts aģentūras izveidotā iepirkuma komisija nodrošinās apspriedes protokolēšanu un šā protokola kopija tiks elektroniski nosūtīta sanāksmes dalībniekiem.
Sīkāka informācija pieejama -
http://nva.iem.gov.lv/lat/iepirkuma-proceduru-dokumentacija

Nodrošinājuma valsts aģentūra ieguvusi ISO 9001 sertifikātu

2018. gada 11. maijā aģentūras kvalitātes vadības sistēma tika sertificēta kā atbilstoša starptautiskajam standartam ISO 9001:2015.
Šis sasniegums ir aģentūras darbinieku kopīgā darba rezultāts. Tas apliecina, ka aģentūra ir efektīvi strādājusi, lai ieviestu, attīstītu un uzturētu kvalitātes vadības sistēmu. Atbilstība nepārtraukti pieaugošajām klientu prasībām pēc visaugstākā līmeņa kvalitātes ir vitāli nepieciešama ikvienas iestādes turpmākai izaugsmei jebkurā darbības nozarē. Aģentūra ir demonstrējusi savu tiekšanos pēc nepārtrauktas kvalitātes vadības sistēmas uzlabošanas, veiksmīgi sasniedzot sertifikāciju.

Par Aģentūras partneri sertifikācijas procesā tika izvēlēts Bureau Veritas Latvia.

Nodrošinājuma valsts aģentūras uzraudzībā turpinās VUGD depo būvniecība Rīgā, Jaunpils ielā

Jaunpils ielā, Rīgā, kur Nodrošinājuma valsts aģentūras uzraudzībā tiek celts jaunais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo, darbi turpinās. Depo ēka jau ir pilnībā ieguvusi savu nākotnes izskatu.

Jaunceļamajai ēkai ir uzbūvēti visi četri projektā paredzētie stāvi un šobrīd notiek fasādes apdare un ēkas siltināšana. Apdarē tiek izmantoti paneļi, kuri ir tracionālajā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta krāsā. Šobrīd ir jau samontēts metālkonstrukciju karkass un jumta konstrukcijas ugunsdzēsības auto garāžās ,bet lielajā, četrstāvu korpusā - ielietas slīpētā betona gridas.

Otrajā stāvā notiek apmetuma darbi iekštelpās, bet trešajā stāvā tiek montēta ventilācija un elektrotīkli. Logu montāža ir uzsākta visā ēkā. Šobrīd jau ir pilnībā pabeigta jumta konstrukcija un arī jumta segums.

Nodrošinājuma valsts aģentūrā turpinās semināri par jauno Vispārīgo datu aizsardzības regulu

Nodrošinājuma valsts aģentūrā noticis jau trešais seminārs, kurā darbinieki iepazīstināti ar Eiropas Savienības vispārīgo datu regulu. Tā pieņemta jau 2016.gadā, bet pilnībā stāsies spēkā nākamnedēļ – 25.maijā.

Kā jau ierasts, šos seminārus vada Nodrošinājuma valsts aģentūras Administratīvi - juridiskā un iepirkumu nodrošinājuma departamenta Administratīvās nodaļas sistēmu analītiķis, sertificēts personas datu aizsardzības speciālists Armands Kreņģelis.

Pirmais seminārs notika Ezermalas ielā, otrais – Piedrujas ielā, bet šonedēļ trešais – Čiekurkalnā. Aģentūrai, gluži tāpat kā citām valsts iestādēm, kuras strādā ar personu datiem, būs jāgarantē jaunās regulas izpilde praktiskajā ikdienas darbā.

Mūsu kolēģe Elza Seržante – jau trešo reizi Latvijas čempione handbolā

Nodrošinājuma valsts aģentūras vadošā personāla speciāliste Elza Seržante jau trešo reizi kļuvusi par Latvijas čempioni handbolā. Stopiņu NHK komanda, kurā spēlē arī Elza, izbraukumā Latvijas čempionāta finālspēlē uzvarēja Jēkabpils sporta skolas komandu 23:17.

Spēles laikā Elza palīdzēja komandai gūt uzvaru, iemetot trīs vārtus. Nodrošinājuma valsts aģentūras kolektīvs sveic Elzu un lepojas ar savas kolēģes sasniegumiem!

Nodrošinājuma valsts aģentūrā noticis kvalitātes vadības sistēmas sertifikācijas audits

2018.gada 8.maijā Nodrošinājuma valsts aģentūrā Bureau Veritas Certification Latvia veica auditu, lai konstatētu Aģentūras atbilstību starptautiskajam standartam ISO 9001:2015 "Kvalitātes pārvaldības sistēmas. Prasības." Sertifikācijas audits aptvēra tādas Aģentūras jomas kā publisko iepirkumu organizēšana, nekustamo īpašumu būvniecības un apsaimniekošanas organizēšana, darbības ar lietiskajiem pierādījumiem, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem, personāla vadību un dokumentu pārvaldību.

 

Audita rezultātā tika konstatēts, ka Nodrošinājuma valsts aģentūrā izveidotā kvalitātes vadības sistēma ir efektīva un tā atbalsta iestādes noteikto mērķu sasniegšanu. Audita laikā konstatētas divas mazāk būtiskas neatbilstības, kā arī novērojumi un pilnveides iespējas, kuri tiks ņemti vērā, lai pilnveidotu kvalitātes vadības sistēmu, Aģentūras darbību kopumā un iegūtu ISO 9001:2015 sertifikātu.

Pozitīvi vērtējama Aģentūras darbinieku un auditoru savstarpējā sadarbība. Auditam noslēdzoties auditori atzinīgi novērtēja Aģentūras ieguldīto darbu kvalitātes vadības sistēmas izveidē un uzturēšanā, kā arī risku apzināšanā un novērtēšanā.