Lapas karte Sākums
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Jaunumi

Svinīgi atklāts jaunais Nodrošinājuma valsts aģentūras uzraudzībā būvētais VUGD Skrundas depo

Aizvadītās nedēļas piektdienā 26.janvārī Skrundā, Ventas ielā 2, svinīgi tika atklāts jaunas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo. Jaunajā ēkā darba vietas paredzētas ar Skrundas Valsts policijas posteņa darbiniekiem. Būvdarbi šajā ēkā jau ceturto reizi pēdējo gadu laikā notika Nodrošinājuma valsts aģentūras uzraudzībā.

Uz svinīgo pasākumu bija ieradušies ne tikai Iekšlietu ministrijas dienestu vadītāji un nākamie saimnieki – ugunsdzēsēji un policisti, bet arī vietējie iedzīvotāji. Kā īpaši viesi tika sagaidīti Skrundas bērnu dārza audzēkņi, jo tieši viņi bija rūpīgi “uzraudzījuši” būvdarbu norisi visa gada garumā, jo bērnu pastaigu maršruts ik dienas veda garām topošajam depo.

Pēc tradicionālās sarkanās lentas pārgriešanas viesi pūtēju orķestra pavadībā devās depo telpās. Svinīgajās runās, kuras teica Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa, VUGD priekšnieks ģenerālis Oskars Āboliņš, Nodrošinājuma valsts aģentūras direktors Ēriks Ivanovs, Skrundas pašvaldības vadītāja un būvfirmas valdes priekšsēdētājs, izskanēja gandarījums, ka arī Kurzemē beidzot ir “sakustējies ledus” un tapis jauns, Eiropas prasībām atbilstošs depo.

Ģenerālis Āboliņš VUGD apbalvojumu par ieguldījumu jauno depo projektēšanā, līdzekļu apguvē un būvniecībā, pasniedza aģentūras bijušajai direktora vietniecei Vinetai Silkanei-Bračai.

Pēc tradicionālās kopbildes un pirmā trauksmes signāla un improvizētā izbrauciena uz izsaukumu, viesi varēja doties ekskursijā un iepazīties ar depo.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūras uzraudzībā turpinās VUGD depo būvniecība Rīgā, Jaunpils ielā

Rīgā, Jaunpils ielā pilnā sparā turpinās būvniecības darbi jaunajā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo kompleksā. Ik nedēļu topošajā objektā notiek būvniecības sapulces, kurās tiek apspriesti aktuālie darbi, kā arī izvērtēti jau izdarītie. Nodrošinājuma valsts aģentūru šajās sanāksmēs pārstāv Būvniecības nodaļas vadītāja Solveiga Tiļuga, Būvniecības nodaļas projektu vadītājs Uldis Krišāns un Būvniecības nodaļas projektu vadītājs Lauris Belorags.

Sanāksmēs piedalās arī būvprojektu vadītājs, būvuzraugs, VUGD pārstāvis, kā arī atbildīgie būvdarbu vadītāji. Sanāksmēs izvērtē padarīto darbu kvalitāti, novēršamos defektus, kā arī tiek risināti dažādi organizatoriskie jautājumi. Ja ir nepieciešams, tiek pārrunātas izmaiņas būvdarbu plānā vai projektā.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra šogad pirmo kontrabandas cigarešu partiju iznīcinājusi Latgales reģionā

2018.gada 9.janvārī Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki iznīcināja pirmo kontrabandas cigarešu partiju. Ar aģentūras šķeldotāju tika sasmalcinātas un atkritumos „aizpūstas” 178 tūkstoši 314 cigaretes.

Šoreiz cigaretes tika iznīcinātas Latgales pusē, sadarbībā ar komersantu SIA ALAAS, Rēzeknes novada Ozolaines pagasta sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonā „Križevņiki”.

Bet aizvadītajā nedēļā ceļu Nodrošinājuma valsts aģentūrai un sadarbības partneriem piederošajos stāvlaukumos pieņemti 69 ceļu satiksmē izņemtie transporta līdzekļi, bet īpašniekiem atdoti 57 transporta līdzekļi. Nedēļas sākumā glabāšanā atrodas 218 automašīnas.

Nodrošinājuma valsts aģentūra izremontējusi vēl vienu stāvu dienesta viesnīcā Ezermalas ielā

2017.gadā Nodrošinājuma valsts aģentūra uzsāka remontdarbus dienesta viesnīcas Ezermalas ielā 8a piektajā stāvā. Šobrīd remonts ir pabeigts un atjaunotās telpas gaida savus īrniekus. Tādēļ šodien, 2018.gada 4.janvārī, Ministru kabineta sēdē tika izskatīti un pieņemti grozījumi Ministru kabineta 2014.gada 22.jūnija noteikumos Nr.432 „Nodrošinājuma valsts aģentūras maksas pakalpojumu cenrādis”.

Ezermalas ielas dienesta viesnīcu var izmanot gan iekšlietu sistēmas darbinieki, gan Valsts policijas koledžas kadeti. Ēkas piektajā stāvā ir divistabu divvietīgie dzīvokļi ar papildu ērtībām, kā arī iespēja īrēt šos dzīvokļos ar papildus vietu (dīvānu otrajā istabā).

Katrā numurā ir atsevišķa duša un tualete, kā arī neliela virtuves virsma. Bet koplietošanas telpās ir plašas virtuves ar elektriskajām  gatavošanas virsmām un mikroviļņu krāsnīm, ietilpīgiem ledusskapjiem un, protams, elektriskajām tējkannām. Ir arī saimniecības telpas, kuras aprīkotas ar veļas mašīnām un veļas žāvējamajām mašīnām.

Samaksa par dienesta viesnīcu Ministru kabineta noteikumos ir noteikta sekojoša:

 

"2.8.6.

divistabu divvietīgs numurs ar papildu ērtībām

viena gultas vieta diennaktī

4,68

 0,00

4,68

viena gultas vieta mēnesī

140,43

0,00

140,43

2.8.7.

papildu vieta
divistabu divvietīgā numurā ar papildu ērtībām

diennakts

4,21

0,00

4,21

mēnesis

126,33

0,00

126,33"

 

 

Pieņemts ekspluatācijā Nodrošinājuma valsts aģentūras uzraudzībā būvētais Skrundas depo

2016.gada decembrī tika uzsākti būvdarbi Skrundā, Ventas ielā 2, lai uzbūvētu nu jau ceturto Nodrošinājuma valsts aģentūras un komersanta kopdarbu, šoreiz - Kurzemes reģiona brigādes Kuldīgas daļas Skrundas posteņa depo. Aizvadītās nedēļas nogalē, pirms Ziemassvētkiem 2017.gada 22.decembrī, Kuldīgas Būvvaldes pārstāvji un komisija, kurā Nodrošinājuma valsts aģentūru pārstāvēja direktora vietniece Natālija Rateniece, jauno ēku pieņēma ekspluatācijā.

Pagājušā gada 15.decembrī svinīgā atmosfērā jaunceļamā depo pamatos tika iemūrēta vēstījuma kapsula nākamajām paaudzēm. Konkursā par celtniecības darbiem uzvarēja būvfirma SIA „LX Celtnieks”, kura tad arī veica visus celtniecības darbus.

Jau kopš 2011.gada Skrundas ugunsdzēsējiem nav savas darba vietas, jo kādreizējai 1936.gadā celtajai depo ēkai sabruka siena un viņi tika pārvietoti uz pagaidu mītni. Ugunsdzēsēji jau tuvākajā laikā plāno pārvākties uz jaunajām telpām.

Jaunajā ēkā, kura atrodas šosejas malā un iebraucot Skrundā ir labi pamanāma, plānoti kabineti arī Valsts policijas Skrundas iecirkņa policistiem. Ēkā atrodas arī telpas, kuras gan ugunsdzēsēji, gan policisti varēs izmantot kā dienesta viesnīcu.

Nodrošinājuma valsts aģentūrā iznīcināta šā gada pēdējā ieroču partija

Ceturtdien, 21.decembrī Nodrošinājuma valsts aģentūras Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta Bruņojuma nodaļas ieroču tehniķis Aleksandrs Romānovs likumā noteiktajā kārtībā komisijas klātbūtnē sadarbībā ar komersantu iznīcināja šā gada pēdējo ieroču partiju.

Iznīcinātas tika 390 ieroču vienības, kuras iedzīvotāji paši nodevuši policijai vai arī policija tos izņēmusi par dažādiem likumpārkāpumiem. Kā jau ierasts, iznīcināmie ieroči bija visdažādāko veidu – gan gludstobra bises, gan pistoles, gan revolveri, kā arī Otrā pasaules kara automāti un pistoles.

Visi ieroči, kā parasti pirms iznīcināšanas, bija padarīti lietošanai nederīgi. Nodrošinājuma valsts aģentūrā, lai šo procesu padarītu ātrāku, vieglāku un arī ar lielāku garantiju, iegādāta speciāla spiede. Tieši šim nolūkam – lai deformētu stobrus un salauztu pistoļu korpusus tika pasūtīta spiede, kuras spiediena spēks ir 45 tonnas. Šobrīd tā savu efektivitāti jau ir pierādījusi.

 

Kā noteikts Ministru kabineta noteikumos, visas šīs detaļas tika iznīcinātas, izkausējot tās metāla kausēšanai paredzamajā krāsnī 1500 grādos pēc Celsija.

Nodrošinājuma valsts aģentūra pateicas par darbu direktora vietniecei Vinetai Silkanei-Bračai

Šodien, 4.decembrī iknedēļas Nodrošinājuma valsts aģentūras struktūrvienību vadītāju sanāksmē visa kolektīva vārdā direktors Ēriks Ivanovs pateicās par aģentūrā ieguldīto darbu direktora vietniecei, Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta vadītājai Vinetai Silkanei-Bračai.

Par īpašiem sasniegumiem un radošu amata pienākumu izpildi, nodrošinot Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju pārvaldīšanas jomā Vineta Silkane-Brača tika apbalvota ar aģentūras apbalvojumu „Atzinības raksts”.

Diemžēl Silkanes-Bračas kundze vairs neturpinās darbu Nodrošinājuma valsts aģentūrā, bet kolektīvs vēl viņai panākumus turpmākajās darba gaitās un profesionālajā izaugsmē.

Turpmāk Nodrošinājuma valsts aģentūras direktora vietnieces, Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta vadītājas amata pienākumus pildīs līdzšinējā Juridiskās nodaļas vadītāja Natālija Rateniece.

Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki saņēmuši Ministru kabineta un Iekšlietu ministrijas apbalvojumus

Šodien, 15.novembrī Iekšlietu ministrijā svinīgos apstākļos iekšlietu sistēmas darbinieki par labiem darba panākumiem un sakarā ar Latvijas valsts proklamēšanas 99.gadadienu, saņēma godam nopelnītos apbalvojumus. Apbalvoto vidū bija arī Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki.

Ar Ministru Prezidenta Pateicības rakstu tika apbalvots Nodrošinājuma valsts aģentūras direktora vietnieks Jānis Vonda

Iekšlietu ministrijas Bronzas Goda zīmi saņēma Andris Vējiņš, Nodrošinājuma valsts aģentūras Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta Īpašuma pārvaldes Vidzemes daļas vadītāju.

Ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvoja:

Natāliju Ratenieci, Nodrošinājuma valsts aģentūras Administratīvi – juridiskā un iepirkumu nodrošinājuma departamenta Juridiskās nodaļas vadītāju;

Jolantu Krūmiņu, Nodrošinājuma valsts aģentūras Finanšu un grāmatvedības pārvaldes Grāmatvedības nodaļas vadītāju;

Aiju Marnauzu, Nodrošinājuma valsts aģentūras Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta Īpašumu pārvaldes Ludzas daļas vecāko referenti;

Lieni Kirķi, Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu, piedziņas un materiālās apgādes departamenta Piedziņas nodaļas vecāko referenti;

Renāru Dišleru, Nodrošinājuma valsts aģentūras Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta Īpašumu pārvaldes vadītāja vietnieku.

 

Ar Iekšlietu ministrijas Pateicību apbalvoja:

Juritu Brišku, Nodrošinājuma valsts aģentūras Administratīvi – juridiskā un iepirkumu nodrošinājuma departamenta Juridiskās nodaļas juriskonsulti;

Sandri Čubaru, Nodrošinājuma valsts aģentūras Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta Īpašumu pārvaldes Ludzas daļas namu pārzini;

Vandu Skoli, Nodrošinājuma valsts aģentūras Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta Īpašumu pārvaldes Apsaimniekošanas un uzskaites nodaļas vecāko refereti

 

Nodrošinājuma valsts aģentūrā regulāri turpinās nelegālo cigarešu un alkohola iznīcināšana

Nodrošinājuma valsts aģentūras Izņemto lietu, piedziņas un materiālās apgādes departamenta darbinieki katru nedēļu gan Rīgā, gan reģionos iznīcina kontrabandas cigaretes un nelegālo alkoholu. Šonedēļ trīs dienu laikā Getliņu atkritumu poligonā iznīcināts rekordliels nelegālo cigarešu daudzums – 20 miljoni 379 tūkstoši 410 cigaretes un 48 kastes ar tabaku.

Aizvadītajā, šā gada 44.darba nedēļā Nodrošinājuma valsts aģentūrā pieņemta glabāšanā kārtējā kriminālprocesa ietvaros atsavinātā cigarešu ražošanas iekārta, kā arī 1336 kārbas ar ūdenspīpju tabaku.

Rīgā nedēļas laikā iznīcināti 245 iepakojumi ar ūdenspīpju tabaku un 636 600 cigaretes, 16 30 litru kannas ar nelegālo spirtu, pusotra tonna ar spirtu, kā arī 13 kastes ar pudelēm, kas bija pildītas ar nelegālo degvīnu.

Latgales reģionā aizvadītajā nedēļā aiznīcinātas 575 740 nelegālās cigaretes.  

Vēstījuma kapsula jaunā VUGD depo pamatos iemūrēta

Piektdien, 3.novembrī Rīgā, Jaunpils ielā, jaunā VUGD depo, kura celtniecība sākusies oktobrī un kura aprises celtniecības laukumā jau ir redzamas, pamatos svinīgos apstākļos tika iemūrēta simboliska vēstījuma kapsula nākamajām paaudzēm.

Savus vēstījumus, kā arī simboliskus suvenīrus kapsulā ielika Iekšlietu ministrijas, Rīgas domes, Nodrošinājuma valsts aģentūras, SIA "Skonto būve" un Valsts agunsdzēsības un glābšanas diensta pārstāvji. Nodrošinājuma valsts aģentūras teksts, kuru Jaunpils ielā parakstīja direktors Ēriks Ivanovs:

"Nodrošinājuma valsts aģentūrai šodien, 2017.gada 3.novembrī ir patiešām nozīmīga diena. Divu gadu laikā šis jau ir piektais mūsu aģentūras vadībā realizētais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas depo būvniecības projekts. Ar lielu gandarījumu esat pabeiguši jaunas depo ēkas Apē, Smiltenē un Ērgļos. 2017.gada nogalē tika pabeigts arī  depo Skrundā.

Ugunsdzēsēji un glābēji, kā arī pārējie iekšlietu sistēmas darbinieki, jau sen ir pelnījuši pildīt savus dienesta pienākumus 21.gadsimtam atbilstošos apstākļos un telpās.

Es ceru, ka mūsu sadarbība ar celtniecības firmu „Skonto būve” būs veiksmīga un jau pavisam drīz mēs vēlreiz pulcēsimies šeit, Jaunpils ielā, lai svinīgi  atklātu šo ēku. Un visvairāk es ceru, ka jaunā ēka būs tik pamatīga un izturīga, ka šo kapsulu nākamās paaudzes neatradīs vēl ilgi. Līdz ar to tās vēsturiskā vērtība augs ar katru gadu."